Fanti Fitness Tomasz Łucka

BAZA FIRM:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych ogłoszeniach??
Dodaj się do subskrypcji.

imię: podaj imię
mail: podaj emailanieprawidłowa forma
kategoria: Komputery
Kupię
Motoryzacja
Nauka
Nieruchomości - handel
Praca - oferuję
Sport
Sprzedam
Telefony GSM
Usługi
Wypoczynek
Zwierzęta
Praca - szukam
Nieruchomości - wynajem
Ślub
Przetargi

Obowiązki: Nawiązywanie kontaktu z osobami poszkodowanymi. Spisanie wniosku i skompletowanie dokumentacji Kompleksowa obsługa poszkodowanego. Wymagania Chęć do pracy Nastawienie na sukces Niekaralność Oferujemy Atrakcyjne zarobki Zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy ( nie wymagamy działalności gospodarczej ) Szkolenia Wsparcie merytoryczne Możliwość otrzymania samochodu przy dobrych wynikach Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres poszkodowani@interia.eu Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Ważne do: 2015-03-09
MECHANIK CIEZAROWE £15/godz AUTORYZOWANY SERWIS CIEZAROWYCH -- £15/godz. -- Nadgodziny 150% Niedziele i pozne zmiany 200% OKOLICE LONDYNU OD ZARAZ HORIZONS RECRUITMENT INTERNATIONAL Tylko Motoryzacja - Tylko ASO Jestesmy niekwestionowanym liderem polskiej rekrutacji w Branzy Motoryzacyjnej Serwisow Autoryzowanych na rynku Brytyjskim Szesc lat dynamicznago rozwoju odzwierciedla sie w ilosci zatrudnionych osob we wszystkich sieciach. Mamy nieustannie najlepsze stale pozycje dla Technikow z doswiadczeniem Angielski minimum podstawowy. Praca stala, bezposrednia – nie przez agencje. Nie pobieramy zadnych oplat od kandydatow. Prosimy o CV na: talent@horizonsrecruitment.co.uk HORIZONS RECRUITMENT INTERNATIONAL Lider Rekrutacji do ASO w Anglii www.horizonsrecruitment.co.uk tel 00447761637664
horizons talent@horizonsrecruitment.co.uk tel: 00447761637664
Ważne do: 2015-03-06
Lakiernik Londyn i okolice Pracodawca - powazna krajowa siec. Angielski mocny podstawowy. W wypadku spelniania powyzszych warunkуw prosimy o CV na: talent@horizonsrecruitment.co.uk
Blacharz z bardzo dobrym doswiadczeniem i z komunikatywnym angielskim. W wypadku spelniania powyzszych warunkуw prosimy o CV na: talent@horizonsrecruitment.co.uk
Mechanicy do FORD, VW Group PRACA stala w Wielkiej Brytanii; Umiejetnosci diagnostyki komputerowej konieczne Dobre stawki; ANGIELSKI PODSTAWOWY; W wypadku spelniania powyzszych warunkуw prosimy o CV na: talent@horizonsrecruitment.co.uk HORIZONS RECRUITMENT INTERNATIONAL. Tylko Motoryzacja - Tylko ASO. tel. 00447761637664
Zatrudnie kelnerke . Mile widziana osoba na staz do przyuczenia. Mile widziana znajomosc jezykow obcych.
Czarek tel: 888 757 888
Ważne do: 2015-03-05

tomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl

Tomaszów Mazowiecki - sylwester