Fanti Fitness Tomasz Łucka

BAZA FIRM:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych ogłoszeniach??
Dodaj się do subskrypcji.

imię: podaj imię
mail: podaj emailanieprawidłowa forma
kategoria: Komputery
Kupię
Motoryzacja
Nauka
Nieruchomości - handel
Praca - oferuję
Sport
Sprzedam
Telefony GSM
Usługi
Wypoczynek
Zwierzęta
Praca - szukam
Nieruchomości - wynajem
Ślub
Przetargi

Dołącz do autoryzowanego przedstawiciela sieci Plus! Zostań częścią świetnego zespołu sprzedażowego oraz miej realny wpływ na rozwój własnej kariery . Oferujemy: * Atrakcyjne wynagrodzenie * Prace w miłej atmosferze * Pomoc wykwalifikowanego trenera na każdym etapie pracy *Szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi *Możliwość zdobycia cennego doświadczenia umożliwiającego start zawodowy Od kandydatów oczekujemy: *Zaangażowania oraz chęci rozwoju *Komunikatywności i kreatywności *Wysokiej kultury osobistej Aplikuj już dziś ! Oddzwonimy do Ciebie !
Weronika Lasek-Dewerenda weronika.lasek@geneocc.pl tel: -
Ważne do: 2015-05-30
P.U. EMS Małgorzata Fijałkowska. Zaprasza do kontaktu osoby poszukujące pracy. Aktualne oferty: Pracownik produkcji - Ujazd i Niewiadów. System pracy: 2 lub 3 zmiany. Oferujemy: Umowę o pracę. Stabilne zatrudnienie. Dojazd z Tomaszowa Maz. i Opoczna.
Agencja Pracy EMS biuro@agencjapracyems.pl tel: 512 481 471
Ważne do: 2015-05-29
Nie trać czasu podejmij prace!Gwarantowany bezpłatny transport do/z pracy! Pracownik magazynu Rawa Mazowiecka Zgłoś się do nas już dziś! 661 777 616 , 660 747 200
Pewna Praca hr@pewnapraca.pl tel: 661 777 616
NAJTAŃSZE KREDYTY GOTÓWKOWE I KONSOLIDACYJNE! Najniższe oprocentowanie, brak ukrytych kosztów, kredyty bankowe i pozabankowe. Ul. Konstytucji 3 Maja 9/11 (nad "Biedronką" wejście od ulicy tel. 44 786-15-22
Monika Kołodziejczyk kredyty.bankowe@hesystem.pl tel: 447861522
Ważne do: 2015-05-28
Tylko w Żaku masz pisemną GWARANCJĘ nauki za DARMO! Oferujemy kierunki: Technik ochrony fizycznej osób i mienia Technik Rachunkowości Technik Administracji Technik BHP Opiekunka środowiskowa Kosmetyka Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Florysta Porównaj nas z konkurencją i przekonaj się sam, że tylko u NAS warto się uczyć! Zarezerwuj sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą! www.zak.edu.pl/formularz Dowiedz się więcej na www.tomaszow-mazowiecki.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Ul. Przeskok 3 Tomaszów Mazowiecki Tel.: 44 726 00 78
CNiB Żak i.jasewicz@zak.edu.pl tel: 447260078
Firma Blacktoner Polska - zajmująca się sprzedażą materiałów do eksploatacji drukarek atramentowych i laserowych poszukuje osób na stanowisko:

OBSŁUGA KLIENTA / MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska:

• fachowa obsługa klientów,
• przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów,
• przygotowanie dokumentów sprzedaży,
• obsługa kasowa sprzedaży towarów,
• obsługa urządzeń biurowych,
• znajomość obsługi programów graficznych, html
• pakowanie paczek

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres info@blacktoner.pl
Ważne do: 2015-06-30
Zapraszam Cię do świata Oriflame - chętnie pomogę Ci zostać konsultantką(em) i kupować kosmetyki dla siebie po niższych cenach oraz zarabiać na ich sprzedaży. Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 308 zł oraz próbki za 1 zł. Chętnie udzielę szczegółowych informacji. Zapisując się u mnie woda toaletowa o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę. Praca dla osób, które ukończyły 16 lat. www.ori-konsultant.pl GG 9052425, biuro@ori-konsultant.pl, tel.606638894 Formularz rejestracji: http://www.ori-konsultant.pl/formularz-rejestracji
Małgorzata Biały biuro@ori-konsultant.pl tel: 606638894
Szukasz doświadczenia? Chcesz już dziś zacząć pracę? Ta oferta jest dla Ciebie. Wyślij swoją aplikację, a my zaprosimy Cię na rozmowę. Opis stanowiska: -telefoniczny kontakt z Klientem -doradztwo handlowe -realizacja celów sprzedażowych Wymagania: -umiejętność nawiązywania kontaktów -kreatywność i ambicja -zaangażowanie -kultura osobista Oferujemy: -atrakcyjne zarobki: podstawa+premia -pakiety szkoleniowe -praca w zgranym zespole w miłej atmosferze -dodatkowe konkursy z nagrodami.
Ważne do: 2015-05-27
Firma transportowa Coquelle Polska Sp. z o.o. poszukuje kierowców (kat. C+E) na przewozach międzynarodowych (również bez doświadczenia) Kierowca C+E Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki Region: łódzkie Opis stanowiska: Praca na terenie krajów UE. Wymagania: • ważność dokumentów (karta kierowcy, dowód osobisty, prawo jazdy) • mile widziane ADR (niekonieczne) • zaświadczenie o niekaralności Oferujemy: • umowę o pracę • terminowość wypłat wynagrodzeń
Coquelle Polska Sp. z o.o coquellepolska@gmail.com tel: (+ ) 48 44 725 23 05
Lubisz pracę z ludźmi, cechuje Cię odpowiedzialność i cierpliwość? Potrafisz znaleźć rozwiązanie dla trudnej sytuacji życiowej? Mamy zawód dla Ciebie! Tylko w Żaku roczny kierunek terapeuta ds. uzależnień! Nauczmy się pomagać innym. Do zapisu wymagany jest tylko dowód osobisty. Dowiedz się więcej na www.tomaszow-mazowiecki.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Tomaszów Mazowiecki Ul. Przeskok 3 Tel. 44 726 00 78 REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się, aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca Zarezerwuj sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą! www.zak.edu.pl/formularz
Nie posiadasz wykształcenia średniego? Przyjdź do Żaka! Nauka w trybie zaocznym. Zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Szczegóły na stronie: www.tomaszow-mazowiecki.zak.edu.pl Zapraszamy do sekretariatu szkoły: Centrum Nauki i Biznesu Żak Ul. Przeskok 3 97-200 Tomaszów Mazowiecki Tel. 44 726 00 78 Zarezerwuj sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą! www.zak.edu.pl/formularz
Ważne do: 2015-05-26
Zarabianie przez internet. Oferta skierowana zarówno do osób szukających dodatkowych możliwości zarobienia pieniędzy jak również zainteresowanych inwestycją i pomnażaniem kapitału. Chcesz sprawdzić na czym to polega? Napisz mail a otrzymasz więcej szczegółów.

tomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl

Tomaszów Mazowiecki - sylwester