Polecamy Dom z ognia Barbara Wrońska

0
244

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka sio-strzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem. Kilka tygodni temu premierę miał pierwszy singiel zapowiadający płytę będącą bardzo osobistą wypo-wiedzią artystki.

„Nie czekaj” to przebojowa piosenka, która pokazuje różnorodność brzmień jakie znajdziemy na pierwszym solowym albumie Barbary Wrońskiej.

W utworze tym czujemy tęsknotę za polską piosenką z lat 60, przewrotnie połączoną z nowocze-snymi brzmieniami. Głos artystki brzmi zupełnie inaczej niż dotąd.
„To piosenka opowiadająca o momencie TUŻ przed podjęciem bardzo ważnych i trudnych decyzji w życiu. Kiedy to już wszystko człowiek sobie uświadomi, ale nadal coś nie pozwala mu ruszyć z miejsca.Utwór ten jest moim sposobem na zrobienie kroku do przodu „

Singiel ten nie jest wyznacznikiem tego co usłyszymy na albumie, pewnie wielu zasko-czy różnorodność brzmień i aranży. Barbara Wrońska jest producentem całości jak i autorką wszystkich kompozycji i większości tek-stów na płycie.

Poleca:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o