Rekreacja z TKKF i OSiR – XVI Miejski Turniej Siatkówki Plażowej

643

Mimo niepewnej pogody do turnieju zgłosiło się 9 zespołów. Rozgrywki przeprowadzono systemem brazylijskim, czyli z turnieju eliminowała dopiero druga porażka.

Zwycięzcami turnieju została para Rafał Rybak i Bartłomiej Rebzda (Rebzda zwycięzca z 2008 r.), która w finale pokonała 2:0 (14,15) parę Kacper Turoboś, Krzysztof Pigłowski. III miejsce wywalczyli Szymon Knap, Artur Wilanowski  pokonując 2:0 (19,13) parę Piotr Adamski, Łukasz Tejchman.

Zwycięzcy pokonali kolejno pary: Fugiel, Żygalski 2:0 (7,7), Krężelewski, Gąciarz 2:0(8,19), Turoboś, Pigłowski 2:0 (17,18), Adamski, Tejchman 2:0 (11,12).

Puchary i nagrody najlepszym wręczał Komendant Straży Miejskiej Piotr Remisz i Prezes Zarządu Miejskiego TKKF Sławomir Krężelewski.

Organizatorami turnieju był Zarząd Miejski TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współorganizacji Urzędu Miasta.