Ścigali się o puchar prezydenta miasta

0
130

Autor: Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

Otwarte Zawody Dzieci o Puchar Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego odbyły się 15 stycznia br. w Arenie Lodowej. Wzięło w nich udział ponad 150 uczestników. Emocji nie brakowało.

Do rywalizacji przystąpili reprezentanci klubów sportowych: IUKS „Dziewiątka”, KS Arena Tomaszów Mazowiecki, KS „Pilica”, UKS „Jedynka”. Wystartowało również kilku zawodników niezrzeszonych. Biegi odbywały się na dystansach 100, 300 i 500 metrów w kilku kategoriach wiekowych (osobno dla kobiet i mężczyzn). Zwycięzcom nagrody w imieniu prezydenta miasta Marcina Witko wręczyła wiceprezydent Izabela Śliwińska.

Wyniki:

100 m, kobiety, F1 ‒ łyżwy krótkie

  1. Wiktoria Lemczak (IUKS „Dziewiątka”)
  2. Amelia Bieńka (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)
  3. Alicja łucka (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)

100 m, mężczyźni, F1 ‒ łyżwy krótkie

  1. Hubert Kamiński (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)
  2. Stanisław Swarbuła (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)
  3. Michał Dobrowolski (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)

100 m, kobiety, F2 ‒ łyżwy krótkie

  1. Antonina Kusideł (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)

100 m, mężczyźni, F2 ‒ łyżwy krótkie

  1. Nataniel Grzywacz (niezrzeszony)

100 m, mężczyźni, E1‒ łyżwy krótkie

  1. Oliwer Wójciak (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)

100 m, kobiety, E2 ‒ łyżwy krótkie

  1. Nikola Fiszbak (niezrzeszona)
  2. Karolina Gajewska (niezrzeszona)

100 m, mężczyźni, E2 ‒ łyżwy krótkie

  1. Jakub Godzik (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)

100 m, kobiety, D1 ‒ łyżwy krótkie

  1. Antonia Marasek (niezrzeszona)
  2. Nikola Serwa (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)

100 m, mężczyźni, D1 ‒ łyżwy krótkie

  1. Aleksander Kowalski (niezrzeszony)
  2. Oskar Kamiński (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)

100 m, mężczyźni, D2 ‒ łyżwy krótkie

  1. Kacper Misztal (IUKS „Dziewiątka”)

300 m, kobiety, F1 ‒ łyżwy długie

  1. Renata Vereshchahin (KS „Pilica”)
  2. Weronika Marszałek (IUKS „Dziewiątka”)
  3. Martyna Mokrogulska (IUKS „Dziewiątka”)

300 m, mężczyźni, F1 ‒ łyżwy długie

  1. Piotr Wiktorowicz (IUKS „Dziewiątka”)
  2. Maciej Zieliński (IUKS „Dziewiątka”)
  3. Eryk Gronostaj (KS „Pilica”)

300 m, kobiety, F2 ‒ łyżwy długie

  1. Roksana Polak (IUKS „Dziewiątka”)
  2. Małgorzata Machnicka (IUKS „Dziewiątka”)
  3. Małgorzata Litwitz (KS Arena Tomaszów Mazowiecki)

300 m, mężczyźni, F2 ‒ łyżwy długie

  1. Alex Matera (IUKS „Dziewiątka”)
  2. Jan Modzelewski (IUKS „Dziewiątka”)
  3. Kacper Pokrywa (IUKS „”dziewiątka”)

300 m, kobiety, E1 ‒ łyżwy długie

  1. Sandra Syguła (IUKS „Dziewiątka”)
  2. Zofia Marszałek (IUKS „Dziewiątka”)
  3. Julia Borkowska (IUKS „Dziewiątka”)

300 m, mężczyźni, E1 ‒ łyżwy długie

  1. Franciszek Jabłoński (KS „Pilica”)
  2. Szymon Wolszczak (IUKS „Dziewiątka”)
  3. Fabian Dróżdż (IUKS „Dziewiątka”)

300 m, kobiety, E2 ‒ łyżwy długie

  1. Julia Gołos (IUKS „Dziewiątka”)
  2. Hanna Henig (KS „Pilica”)
  3. Patrycja Turlik (KS „Pilica”)

300 m, mężczyźni, E2 ‒ łyżwy długie

  1. Miłosz Ślusarski (KS „Pilica”)
  2. Jan Bąbol (IUKS „Dziewiątka”)
  3. Miłosz Małocha (IUKS „Dziewiątka”)

500 m, kobiety D1 ‒ łyżwy długie

  1. Pola Matera (IUKS „Dziewiątka”)
  2. Julia Polak (IUKS „Dziewiątka”)
  3. Jagoda Kucharska (KS „Pilica”)

500 m, mężczyźni D1 ‒ łyżwy długie

  1. Maciej Stańdo (IUKS „Dziewiątka”)
  2. Hubert Klimczak (UKS „Jedynka”)
  3. Oliwier Ambrozik (KS „Pilica”)

500 m, kobiety, D2 ‒ łyżwy długie

  1. Agata Glapińska (KS „Pilica”)
  2. Maja Grześkowiak (UKS „Jedynka”)
  3. Julia Pawlik (UKS „Jedynka”)

500 m, mężczyźni, D2 ‒ łyżwy długie

  1. Patryk Niepołomski (KS „Pilica”)

500 m, kobiety, C1 ‒ łyżwy długie

  1. Aleksandra Kośka (KS „Pilica”)
  2. Natalia Rybińska (KS „Pilica”)
  3. Maja Lis (KS „Pilica”)

500 m, mężczyźni, C1 ‒ łyżwy długie

  1. Mikołaj Bielas (KS „Pilica”)
  2. Piotr Borkowski (KS „Pilica”)
  3. Filip Cyniak (KS „Pilica”)

500 m, kobiety, C2 ‒ łyżwy długie

  1. Paula Danielik (IUKS „Dziewiątka”)
  2. Ismena Wuls (IUKS „Dziewiątka”)
  3. Patrycja Sobota (KS „Pilica”)

Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są pod adresem: https://arenalodowa.pl/add/vrecord/1403463917/1403737600/1403463925_0.pdf