Seniorzy grali w kręgle

615
Do udziału zaproszono także przedstawicieli Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych i Związku Żołnierzy Wojska Polskiego.
Do rywalizacji przystąpiło prawie 30 osób. W kategorii kobiet wygrała Jolanta Karbownik – 42 pkt. przed Barbarą Kubacką – 36 pkt. i Marią Wochną – 31 pkt. Wśród mężczyzn zwyciężył Marek Piekarski (SEiRP) – 35 pkt.  Drugie miejsce zajął Zdzisław Jęczmień,   a trzecie Krzysztof Szymański. Obaj uzyskali po 33 punkty, a o kolejności zadecydowała dogrywka.

W rywalizacji prezesów najlepszy był Jan Karbownik (ZŻWP) przed Leszkiem Kobackim (PZEiRP RP) i Wojciechem Trzecieckim (SEiRP). Zwycięzcom w kategorii kobiet i mężczyzn puchary prezydenta miasta wręczył dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Andrzej Kowalik. Natomiast najlepsi w poszczególnych klasyfikacjach otrzymali dyplomy.