Tomaszowski Mały Konkurs Recytatorski – wyniki!

0
195
W kategorii klas I – III Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:


W turnieju recytatorskim:

I nagroda  
Jagoda Kucharska         – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim

II nagroda  
Aleksandra Jaśkiewicz     – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie

III nagroda  
Bartosz Goliński         – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie

Martyna Stańdo        – Publiczna Szkoła Podstawowa w Glinniku

Weronika Hes         – Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Tomek”

Wyróżnienie     
Zofia  Świątek         – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim

wyróżnienie za talent aktorski, osobowość i charyzmę
Katarzyna Piekarska     – Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Rokicinach

 w turnieju „wywiedzione ze słowa”
 
nagroda
Jacek Pietrzyk         – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim

wyróżnienia
Szymon Goliński         – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie

Remigiusz Kowalski        – Szkoła Podstawowa nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim


W kategorii klas gimnazjalnych  przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W turnieju recytatorskim:

I nagroda
Blanka Kolanko        – Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim
    
II nagroda
Joanna Rokita        – Gimnazjum nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim
        
III nagroda
Weronika Politańska     – Gimnazjum nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim

Wyróżnienia
Małgorzata Warczyńska     – Gimnazjum nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim

Zuzanna Jaroma         – Gimnazjum nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim
        
W turnieju "wywiedzione ze słowa":

 wyróżnienia za talent i grę aktorską
Olga Sobańska         – Gimnazjum nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim

Zuzanna Krakowiak    – Gimnazjum nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim
    
W kategorii klas IV – VI  Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:


W turnieju recytatorskim:

I nagroda  
Filip Andryszczak     – Szkoła Podstawowa nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim
  II nagroda
Adam Malinowski    – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim
Antonina Wnorowska – Szkoła Podstawowa w Królowej Woli
III nagroda
Ewa Rybak        – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim    
Zuzanna Borowska    – Klub 25 Brygady Kawalerii Powietrznej
Nadia Kamińska     – Zespół Szkolno – Przedszkolno nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim    
,
wyróżnienia:
Dorota Kurzyk    – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Smardzewicach
Weronika Skorupa    – Szkoła Podstawowa nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim
Piotr Pichola        – Szkoła Podstawowa nr 1 Tomaszowie Mazowieckim
                 
W turnieju „wywiedzione ze słowa”:

nagroda
Malwina Klimek        – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
wyróżnienie za talent aktorski, osobowość i charyzmę
Estera Widawska        – Szkoła Podstawowa w Łaznowie
Do finałów XXV Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego w dniach 29.05 – 31.05.2015 r. w Starachowicach w kategorii klas I – III oraz kategorii klas IV – VI Jury wytypowało następujące osoby:
Jagodę Kucharską          – Szkoła Podstawowa  nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
Aleksandrę Jaśkiewicz    – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łaznowie
Jacka Pietrzyka               – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
Filipa Andryszczaka        – Szkoła Podstawowa nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim
Adama Malinowskiego     – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim
Antoninę Wnorowską      – Szkoła Podstawowa w Królowej Woli
Malwinę Klimek                – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim