Uważajmy na drogach. Podsumowanie bezpiecznego weekendu „Boże Ciało 2018”

0
309
Foto KPP

Podczas minionego weekend od 30 maja do 3 czerwca 2018 na terenie powiatu tomaszowskiego doszło aż do 3 wypadków drogowych i 18 kolizji.

Towarzysząca nam za oknem piękna pogoda i wysoka temperatura mogą powodować nasze rozproszenie za kierownicą. W miniony weekend na drogach powiatu tomaszowskiego doszło aż do 18 kolizji drogowych i trzech wypadków drogowych, w których ranne zostały 3 osoby. W okresie letnim liczba jednośladów poruszających się po drogach jest znacznie większa, ponownie apelujemy o ostrożność i rozwagę. Przestrogą może być kolejne zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty.

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który miał miejsce 3 czerwca 2018 roku po godzinie 19:00 w miejscowości Kolonia Rokiciny. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 44 letni kierujący motocyklem marki Honda dojeżdżając do skrzyżowania ul. Radosnej i Słonecznej we wspomnianej wcześniej miejscowości, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna z uwagi na obrażenia został zabrany śmigłowcem do łódzkiego szpitala.

Wszystkim uczestnikom ruch drogowego przede wszystkim kierowcom samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i niechronionym przypominamy o zwiększeniu rozwagi na drodze. Mała chwila rozproszenia może kosztować nas życie albo zdrowie.

Źródło: KPP

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o