Zamek tradycyjny a elektroniczny

0
254

Będąc właścicielem pokoi czy apartamentów na wynajem, pewnie nie raz wydawanie kluczy było dla Ciebie kłopotliwe. W szczególności jest to uciążliwe, gdy Twoje nieruchomości zlokalizowane są w różnych miejscach,
a goście potrafią przyjechać o dowolnej porze.

W przypadku, gdy posiadasz tradycyjny zamek, klucze zostawiasz pod wycieraczką lub wstajesz w środku nocy, aby je dostarczyć. Dzięki zamkom na kody online nie musisz spotykać się z gośćmi bezpośrednio. Już podczas przyjmowania rezerwacji, zdalnie wygenerujesz im kod w aplikacji Booking Lock, który otrzymają smsem lub e-mailem. Goście mogą wtedy rozpocząć swój pobyt o dowolnej godzinie, a ty możesz spać spokojnie.

Posiadając w swoim apartamencie, czy też mieszkaniu zamek na kody online nie musisz się martwić, że ktoś zgubi klucz, czy go podrobi.  W ten sposób oszczędzisz również pieniądze, które wydałbyś na zmianę zamka lub dorobienie kolejnego kompletu kluczy.

Zamek na kod pozwala dodatkowo zapomnieć o problemie związanym z noszeniem pęku kluczy i szukaniem tego właściwego do danego lokalu. Zamiast tradycyjnej klamki możesz zamontować zamek z systemem Booking Lock, który pozwoli szybko otworzyć drzwi, a Ty nie będziesz musiał już nosić ciężkich kluczy, które nie mieszczą się w Twojej kieszeni.

Ponadto taki zamek daje możliwość zdalnego i wirtualnego zarządzania dostępem do Twojego lokalu. Dzięki systemowi Booking Lock będziesz mógł monitorować wejścia do obiektu zarówno gości jak i pracowników, czy podwykonawców (np. firmy sprzątające, elektrycy, hydraulicy). Sprawdzisz to w dowolnym miejscu i w dowolnej chwili, kiedy tylko będzie chciał.

Zasadniczą korzyścią z zastosowania zamka na kod jest zredukowanie tradycyjnych usług recepcyjnych, a to dodatkowa oszczędność w Twoim budżecie. Korzystając z zamka Booking Lock nie musisz osobiście ani z pomocą osób trzecich przekazywać i odbierać kluczy. Dzięki temu wyeliminujesz kłopotliwą procedurę zameldowania
i wymeldowania gości.

Poniżej znajdziesz szczegółowe porównanie obu zamków:

Tradycyjny zamekSystem Booking Lock
Musisz dojechać do gości, aby wydać klucze
lub zatrudnić kogoś do obsługi
Wysyłasz kod sms-em lub e-mailem
Konieczność zatrudnienia osoby w recepcjiBrak recepcji
Goście muszą czekać na właściciela lokalu
lub recepcjonistę
Goście nie czekają na klucze
Klucze można dorobić lub zgubićKodu nie można podrobić
Brak kontroli nad personelem;
obiekt może być wynajmowany
bez Twojej wiedzy
Raport wejść do lokalu
Musisz posiadać kilka kompletów kluczy
do drzwi
Zarządzanie wieloma zamkami z jednego
miejsca
Czasami musisz wstawać w nocy,
aby dostarczyć klucze
Goście mają możliwość wejścia do lokalu
o dowolnej porze

Zrezygnuj z tradycyjnych kluczy i całkowicie zautomatyzuj dostęp do swojego lokalu!