Jarmark po raz trzeci w Spale.

488

Impreza wymyślona przez Lokalną Organizację Turystyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród kolekcjonerów, ale także wśród turystów.
 

Na trzecią edycję tej imprezy do Spały zjechali wytwórcy i kolekcjonerzy z całej Polski. Można było na nim kupić zegary, żelazka, lampy naftowe, maszyny do szycia, kufle, porcelanowe figurki, roczniki starych czasopism czy zabytkową broń. Rozstawione wzdłuż stawu stoiska okazały się wielką gratką dla pasjonatów widokówek, filatelistyki czy numizmatyki. Dużym zainteresowaniem wśród oglądających cieszyły się także stoiska ze starymi meblami. 
 

Jarmark odwiedziła także tomaszowska grupa miłośników starych samochodów i motocykli. Po południu imprezie towarzyszył wielki koncert orkiestr strażackich biorących udział w spalskim przeglądzie strażackich orkiestr dętych.
 

Spalski jarmark na stałe wpisał się do kalendarza imprez w naszym regionie. Co najważniejsze zyskał już sobie stałych sympatyków i uczestników. Jarmark odbywać się będzie w każdą drugą niedzielę miesiąca, aż do października. Czwarta edycja imprezy już 14 sierpnia.