BREAK FEST vol.2

450

Tym razem w klubie przy ulicy Barlickiego 9/11 zaprezentują się:

SICKBAG – tej kapeli chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Finaliści Bislisty mają już w Tomaszowie sporą rzeszę fanów. Z pewnością występ na BREAK FEST będzie doskonałą okazją, aby zaprezentować „Last train home” i inne hity szerszej, niekoniecznie lubującej się w nu-metalowej konwencji publiczności. Więcej informacji o zespole można znaleźć pod adresem www.sickbag.pl

DJ GRUESOME – DJ i organizator imprez muzycznych. Stara się grać wszystkie rodzaje D’n’B, toteż określa swoją muzykę jako "every style D’n’B". Ma na swoim koncie występ w Radio Łódź w audycji "Nocny Trans". Obecnie również współpracuje i organizuje imprezy z niewiadowskim hiphopowym składem "2f FamiliaFundament". Nie jest to jego jedyny kontakt z HH. Miał okazję występować wspólnie z mcFokusem (Pokahontaz). Aktualnie najczęściej gra z bydgoską czołówką D’n’B: DJ Screwball, DJ Banana Feler, DJ Piko oraz mcKrz (Digital K). Pochodzi z Niewiadowa,  od niedawna działa w  formacji The New World Order.

Impreza rozpocznie się o 20:00, wjazd tradycyjnie 5 zł. Zapraszamy!!!

Organizatorzy pragną jednocześnie podziękować sponsorowi imprezy – firmie Tomplan (www.tomplan.pl),  patronom medialnym tzn. telewizji Teletop, portalowi www.tomaszow.pl oraz Bartoszowi Cicheckiemu za projekt plakatu i poświęcony czas.