Koncert TumouR of SouL

629

Oprócz tumour of soul zagraja również: NEMROD, BLOODY CARCASS.

TUMOUR OF SOULGrupa powstała w czerwcu 2000 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Muzyka, jaką proponuje Tumour Of Soul, nazywana przez samych członków zespołu „death and rollem” stanowi połączenie death metalu oraz rockandrolla. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów i nagrał dwie płyty demo, „Go there where nothing is” (2002) i „The Highest Truth” (2003) oraz koncertowe EP „War for Lublin – Live in Grafitti” (2006). Obecnie członkowie Tumour Of Soul pracują nad nowym materiałem, który planują nagrać w wakacje, kilka z nowych kompozycji będzie można usłyszeć na koncercie.

www.tumourofsoul.pl 

NEMROD – Zespół powstał we wrześniu 2001 roku w Opocznie. Na przełomie marca i kwietnia 2005 roku zarejestrował pierwszy materiał „i hate” w Digi-artstudio w Końskich. Na płycie znajduje się siedem utworów. Styl, który reprezentuje Nemrod to mieszanka hardcore’a i death metalu. 

www.nemrod-band.prv.pl 

BLOODY CARCASS – Młody, dobrze zapowiadający się zespół metalowy z Tomaszowa.  Na koncercie zaprezentują zarówno swoje utwory, jak i covery znanych kapel z najcięższej półki.