Ceramika Paradyż na bolońskich targach CERSAIE 2007

760

Udział w targach to przywilej przyznawany przez prestiżowe włoskie stowarzyszenie ASSOPIASTRELLE, które decyduje o kształcie tej najbardziej znanej imprezy branży ceramicznej.

To prestiżowe spotkanie największych producentów ceramiki na świecie odbyło się w dniach 2 – 6 października w Bolonii. W tym roku targi świętowały 25-tą edycję. Z okazji jubileuszu CERSAIE targom towarzyszyła m.in. przygotowana specjalnie wystawa „Creativitiles” – przedsięwzięcie, którego zadaniem było połączenie świata przemysłu i sztuki, a także cykl spotkań i wykładów – m.in. wykłady znanego szwajcarskiego architekta Mario Botty oraz seminaria przygotowane przez Centro Ceramico i Confindustria Ceramica.

„Dla Grupy Paradyż udział w CERSAIE to przede wszystkim znakomita okazja do pokazania naszych pomysłów wzorniczych na 2008 rok. Przez te wszystkie lata udało nam się stworzyć spójny, rozpoznawalny styl produktów ze znakiem Paradyża. Cieszą nas entuzjastyczne reakcje naszych zagranicznych Partnerów Handlowych, jak również pozytywny odbiór wymagającej włoskiej publiczności. To dla nas ogromna satysfakcja, jak również dowód na to, że konsekwencja w tworzeniu wysokiej jakości produktów – zarówno w odniesieniu do procesów produkcyjnych, jak i wzornictwa, to najlepsza droga do kreowania dobrej marki o rosnącej wartości rynkowej.” – komentuje Łukasz Kardas, Kierownik Działu Marketingu Ceramiki Paradyż.