Agresywni nastolatkowie

695
Złamane żebra oraz zasinione oczodoły to efekt pobicia 20-letniego mieszkańca Tomaszowa Mazowieckiego. Chłopak został pobity 25 lipca około godz. 1.00 na ulicy Włókienniczej. Sprawca do chwili obecnej nie został ustalony. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego pobicia proszone są o kontakt z tomaszowską jednostką policji pod nr tel. 0 44 726 10 00 lub 997.

Przy ulicy Strzeleckiej 26 lipca, 18-letnia dziewczyna była bita pięściami w głowę przez swoje koleżanki. Sprawczyniami były 15-letnie dziewczyny. Prawdopodobnie przyczyną konfliktu była zazdrość o chłopaka.

Niedzielny wieczór zakończył się pechowo dla 18-latka, który padł ofiarą napaści swoich rówieśników. Dwóch braci zaatakowało chłopaka. Bili go i kopali. 18-latek doznał złamania zęba i ogólnych potłuczeń ciała. Przyczyną pobicia, według sprawców, jest niedomówienie w sprawie telefonu komórkowego.

Zatrzymanym braciom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. W chwili zatrzymania mieli prawie 1, 5 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło 27 lipca, o godzinie 21.00 na ulicy Polnej.