Wtorek niebezpieczny dla pieszych

686
15-letnia tomaszowianka została potrącona na przejściu dla pieszych przez 43-letniego kierowcę Mazdy. Do zdarzenia doszło o godzinie 9.50 na skrzyżowaniu ulic Majowej i Nowowiejskiej. Dwie godziny później, tym razem na ulicy Warszawskiej, 66-latek wtargnął na jezdnię wprost pod samochód, którym kierował 19-letni mieszkaniec Tomaszowa. Pieszy doznał złamania nogi i stłuczenia głowy. 

Ogólnych potłuczeń ciała doznała 48-letnia kobieta, która w miejscu niedozwolonym wtargnęła na jezdnię. Została potrącona przez 57-letniego mężczyznę, kierującego VW passatem. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 19.00 na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej i Głowackiego.

Natomiast na trasie K-8 na pierwszym wjeździe do Tomaszowa od strony Warszawy, 48-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, który kierował polonezem, zderzył się z toyotą carrolla, którą kierował 54-letni mieszkaniec Żyrardowa. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierowcę poloneza. Mężczyzna kierujący toyotą doznał stłuczenia głowy i szyi.