8 grudnia – rekreacja z TKKF i OSiR

397
Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM”

Wyniki 4 kolejki:
TKKF ZNP – Caparol 2:0 (13,21)
WKS Hubal – Polskór 2:0 (20,22)
Extom – Junior 2:0 (23,,28)
Hubal – II LO 2:0 (18,12)
Senior – Energetyk 2:0 (6,24)
Mechanik – Lubochnia 2:1 (15,-17,11)
Pauzowała: Policja 

Tabela po 4 kolejkach:
1.Extom  4  8   8:0
2.TKKF ZNP  4  8   8:1
3.Polskór  4  7   6:2
WKS Hubal  4  7   6:2
5.Junior  4  7   6:3
6. Hubal  3  6   6:1
7.Mechanik  4  6   4:5
8.Caparol  4  5   3:6
9.Senior  3  4   3:4
10.II LO  4  4   1:8
Lubochnia  4  4   1:8
12.Policja   3   3   0:6
  Energetyk  3  3   0:6
Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażk-1 pkt., walkower-0

Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym o Puchar „APPETITO”

Wyniki 2 kolejki:
TKKF „Ogniwo” – SPL   8:2
4biznes.net – DOK Apteka   10:0
M.A.K.S. TKKF Roland – DOK Flaming   8:2
DOK Dalmet – DOK Planpol   10:0 
Serwis-TIR – TKKF ZNP   7:3
Pauzował: Ezbud I

Tabela po 2 kolejkach:

1. 4biznes.net  2  6   19:10
2. TKKF Ogniwo  2  6   17:3
 Serwis -TIR  2  6   17:3
4. M.A.K.S. TKKF Roland  2  5   13:7
5. DOK Flaming  2  4   9:11
6. DOK Dalmet  1  3   10:0
7. TKKF ZNP  2  3   8:12
8. SPL  2  2   5:15
9. DOK Planpol  2  2   1:19
10. DOK Apteka  2  2  0:20
11. Ezbud I  1  1   1:9

15. Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar Firmy „STALBUD”

                                                         III Turniej Klasyfikacyjny 4.12.2008r.

Klasyfikacja mężczyzn:
(pierwsza dwunastka)
Lp. Imię i nazwisko                    Wynik
1. Zbroszczyk Arkadiusz              260
2. Plich Leszek                           255
3. Wiskowski Sebastian              249
4. Zbroszczyk Sylwester             246
5. Lasota Jacek                          244
6. Wojtalczyk Artur                    243
7. Wojciechowski Krzysztof         243
8. Gliszczyński Tomasz              238
9. Chojecki Sławomir                235
10. Iwanicki Adam                    234
11. Józwik Stanisław                233
12. Drechna Robert                  233

Klasyfikacja kobiet:
Lp. Imię i nazwisko                 Wynik
1. Dębowska Kinga                  241
2. Strawińska Dorota               232
3. Dębiec Monika                     225
4. Boros Beata                        221
5. Dziubecka Danuta                220
6. Wojtalczyk Katarzyna          191
7. Drechna Agnieszka             177

Klasyfikacja generalna po trzech turniejach
  Mężczyźni:
(pierwsza dwunastka)

Lp. Imię i nazwisko                  Punkty
1. Zbroszczyk Arkadiusz           370
2. Plich Leszek                        370
3. Zbroszczyk Sylwester           340
4. Wojciechowski  Tomasz       320
5. Korek Bogusław                  315
6. Wojtalczyk Artur                 305
7. Gliszczyński Tomasz            290
8. Wojciechowski Krzysztof      270
9. Wiskowski Sebastian           265
10. Grabowski Jacek               260
11. Dziubecki Tomasz             245
12. Dębowski Klaudiusz           230

Kobiety:
Lp. Imię i nazwisko              Punkty
1. Boros Beata                      410
2. Dębowska Kinga               405
3. Strawińska Dorota            405
4. Dziubecka Danuta             365
5. Dębiec Monika                  360
6. Drechna Agnieszka            340

Puchar Parkiet – Dom:
(największa suma strąconych kręgli we wszystkich 10 turniejach)
1) Zbroszczyk Arkadiusz – 744 
2) Plich Leszek – 744
3) Zbroszczyk Sylwester – 730
4) Wojciechowski Tomasz – 723
5) Wojtalczyk Artur – 723
6) Korek Bogusław – 718
7) Gliszczyński Tomasz – 717
8) Wojciechowski Krzysztof – 714
9) Wiskowski Sebastian – 712
10) Boros Beata – 706 


Puchar Andrzeja Kucharczyka: 
(najlepszy wynik sezonu)
  Zbroszczyk Arkadiusz – 260   

Miejska Liga Koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji

Wyniki 3 kolejki:
Gimnazjum Zawada – Wiking – 52:117 (20:50)
(Kubacki Damian 22p – Mateusz Adamczyk 49p) 

Sępy FM Polska – AND 1 – 112:52 (47:23)
(Miazga Michał 52p – Kapka Kamil 11p Owczarek Damian 11p)  
Tomy Brothers – New Age – 115:32 (51:16)
(Kaczmarek Szymon 30p – Sęk Michał 10p)
 
Wojownicy – Biegun Team – 174:13 (5:92)
(Idzikowski Bartłomiej 91p – Kobalczyk Bartłomiej 6 p)
   
Wyniki 4 kolejki:
Gimnazjum Zawada – Biegun Team – 71:22 (34:10)
(Kubryn Przemysław 22p – Kałuża Rafał 5p) 

Sępy FM Polska – New Age – 109:46 (49:20)
(Miazga Michał 37p – Ogórek Adrian 16p)
   
Tomy Brothers – Wiking – 112:38 (57:20)
(Matysiak Sebastian 21p – Adamczyk Mateusz 15p)
 
Wojownicy – AND 1 – 83:27 (42:18)
(Adamski Tomasz 22p – Mordak Paweł 13 p)
   

1.TOMY BROTHERS 4 8 458:129
2.WOJOWNICY 4 8 436:117
3.SĘPY FM POLSKA 4 8 490:172
4.AND 1 4 5 363:312
5.NEW AGE 4 5 216:375
6.WIKING 4 5 250:330
7.GIMNAZJUM ZAWADA 4 5 192:364
8.BIEGUN TEAM 4 4 70:559