Zaproszenie na Rajd

768
Tegoroczna edycja pod hasłem:
„niech Pan idzie z tym do Zagozdona”

Cyt: Pracownik UM w Tomaszowie Mazowieckim

Mieszkańcy ULICY TOROWEJ zapraszają w szczególności Pana Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, Starostę Tomaszowskiego, Zastępców, Naczelników, Radnych oraz wszystkich chętnych ekstremalnych przygód rodem z rajdu CAMEL TROPHY na przejażdżkę Naszą ULICĄ.

Warunki uczestnictwa w rajdzie są bardzo proste:

– Po pierwsze, aby odbyć prawidłowo rajd, należy posiadać środek lokomocji: rower, motor, samochód.

– Po drugi, pojazdy powinny być czyste i zadbane wskazane jest by były sprawne technicznie.
– Po trzecie, należy uprzednio ostrzec rodzinę o chęci uczestnictwa w rajdzie a w szczególności o jego dacie ze wskazaniem dokładnego czasu rozpoczęcia przejazdu. Dane te pomogą rodzinie na wszczęcie pomocy w momencie, gdy osoba kierującą pojazdem zaginie na trasie.
– Po czwarte, zabranie wiadra o pojemności 10-ciu litrów.

Czas trwania Rajdu jest nieograniczony i trwa cały rok 24 godziny na dobę.

Nie trzeba powiadamiać organizatorów o chęci wzięcia udziału w rajdzie.
Wrażenia z przejazdu prosimy przesyłać na adres Urzędu Miasta. Jesteśmy przekonani, że pracujący tam kompetentni ludzie nie ustaną w swych wysiłkach, jak to czynią do tej pory, by atmosfera Rajdu, zwłaszcza obraz Ulicy Torowej nie uległ zmianie.  

Rajd ma dwie trasy – ekstremalną i bardzo ekstremalna. Pierwsza zaczyna się na ulicy Kolejowej a kończy w Ciebłowicach Małych, druga bierz swój początek za mostkiem nad torami na ulicy Gminnej następnie zjazd w dół i Torową do Ciebłowicach Małych.

Wszystkim Uczestnikom mieszkańcy Torowej życzą wspaniałej zabawy, wielu niezapomnianych chwil i silnych nerwów.

Nagrodą w Rajdzie jest samo wzięcie w nim udziału, ale oczywiście mamy też nagrodę rzeczową. Każdy, kto ukończy Rajd lub chociaż przejedzie 500 m ulicy Torowej ma prawo w nagrodę zabrać w uprzednio przygotowane wiadro 10 litrów nawierzchni Ulicy Torowej. Jesteśmy przekonani, że wystarczy dla wszystkich.
Zapraszamy i gwarantujemy fantastyczne wrażenia, niesamowite widoki w malowniczym krajobrazie.