Reggaeton w Tkaczówce

803
Jest to wciągająca mieszanka hip-hopu, rytmów jamajskich- reggae, danchall i salsy. Na początku reggaeton był bliski rapu i powstawał tak jak on, czyli na zasadzie dialogu freestylowego między dwiema grupami, a teksty dotyczyły problemów, zjawisk społecznych. 

Z czasem reggaeton stał się, lżejszy w treści, zaczął mówić o przyjemnościach – np. o miłości. Bo taki też jest rytm reggaetónu. Zapętlony beat, który w pewnym momencie chcesz tego czy nie, ale staje się prawie biciem Twojego serca, rozlewa się po całym ciele i nie pozwala na bierność. 

Reggaetonu najlepiej się słucha głośno, tak żeby podłoga drżała, a Ty razem z nią. Nie ma tu specjalnych kroków, ale sposób ruszania się, zmysłowy, zupełnie oddany uderzeniu. Reggaeton ma prosty rytm, a raczej puls i taniec jest prosty, ale dopiero wtedy kiedy pokonasz barierę wstydu przed sobą samym i poczujesz własną cielesność, zaczniesz czuć, a nie myśleć, wtedy zaczyna się zabawa. 

Bo reggaeton to radość, zmysłowość i dzika zabawa, która wciąga i zmusza by kobiety pokazały swoją kobiecość, by ruchem kusiły, a mężczyźni stawali się jeszcze bardziej męscy i uwodzicielscy. 

25 kwietnia (sobota) będziecie mogli spróbować swoich sił w TKACZÓWCE na Niebrowie. Zapraszamy na warsztaty, które poprowadzi Małgorzata Golec. Koszt uczestnictwa wynosi 20 zł. od osoby. Zaczynamy o godz.15.00

Przyjdźcie koniecznie!