Paintball to sport

709

 FOTOGALERIA

 

Trzeba tu wspomnieć, że rozgrywki te zainicjowane zostały już jakieś 3 lata temu, właśnie przez grupę tomaszowskich „Malarzy”.
Strzelanie odbywa się w różnych ciekawych miejscach na terenie Tomaszowa i okolic. Oczywiście gracze mają swoje ulubione „miejscówki”, ale jest ich niewiele i można by je policzyć na palcach u ręki. Niestety, większość tutejszych terenów jest niedostępna dla paintballowców. W niektórych polskich miastach są specjalnie wyznaczone miejsca do tej gry, w U.S.A, gdzie wymyślono paintball, pola do gry to tak naturalna sprawa, jak u nas na przykład boisko do piłki siatkowej, czy nożnej, i chociaż paintball rozwija się dość dynamicznie także w Polsce, to jednak brak wiedzy społeczeństwa na ten temat często przysparza paintballowcom wielu problemów i trudności.

Mimo wszystko, miłośników paintballa przybywa, świadczą o tym chociażby właśnie tomaszowskie imprezy. W minioną niedzielę, mimo deszczu i raczej niesprzyjającej aury, spotkało się dwudziestu paintballowców w wieku od 17 do 40 lat. Impreza, jak zwykle się udała, nie mogło być inaczej. Tym razem obeszło się bez większych urazów, a kilka mniejszych lub większych sińców to tylko dowód na to, że walka była zacięta.
Trzeba wspomnieć, że cotygodniowe rozgrywki zainicjowane zostały już jakieś 3 lata temu, przez grupę tomaszowskich „Malarzy”.

Według graczy, paintball nie jest zwykła zabawą w wojnę, ani też banalną strzelanką.
Można spokojnie stwierdzić, że paintball to gra na miarę prawdziwej dyscypliny sportowej. Jeśli jednak ktoś ma wątpliwości, lub chce przekonać się osobiście, to zapraszamy do gry.

Najbliższa impreza odbędzie się 26. lipca 2009 na Starej Przystani Wistomowskiej, przy ul. P.C.K.
Zbiórka na miejscu gry o godzinie 8:00.

Kontakt:
PaintballhuntersTM
E-mil: kontakt@paintballhunters.pl
Tel: 695-005-100 lub 783-005-100
www.paintballhunters.pl