Czy w Tomaszowie wieje nudą?

715

Adrian, student:  Odpowiedź jest bardzo smutna bo muszę powiedzieć, że wieje straszną nudą. A co można tutaj robić? Ewentualnie coś we własnym zakresie, czyli spotkania w domu, chociaż nawet jest gdzie wyjść do baru i oczywiście kino, które oferuje kilka dobrych filmów. Tak, to chyba wszystko, można jeszcze przejść się, pochodzić. No cóż, nasze miasto się nie stara.
 
Marcin, student informatyki: Wieje nudą i to strasznie, szczególnie jak pada. Nie ma takiego lokalu, do którego można się udać, to jeżeli chodzi o osoby, które nie mają ukończonych 18 lat. Nie ma też żadnych parków rozrywki, gdzie na przykład za darmo byłoby wejście. Ciężko powiedzieć co tu robić żeby zabić nudę.

Krystian, uczeń szkoły średniej:  Wieje i to porządnie, naprawdę. Jedyne co można zrobić to wyjechać na jakieś imprezy bo brakuje takich klubów, gdzie można byłoby się pobawić bez pijanych ludzi i zadym. A tak to gdzie się pójdzie? Dla takiej młodzieży jak my to niema w ogóle takich miejsc do zabawy.

Klaudiusz, skater: Na maxa wieje nudą, nie ma co robić w ogóle. Nic nie ma w tym Tomaszowie, po prostu nic. Rano wychodzę pojeździć na desce, potem idę z kolegami na piwo i znowu wieczorem na deskę, takie mamy życie. A poza tym to nudy.

Jeżeli macie jakieś pomysły na zabicie wakacyjnej nudy to zapraszamy do wyrażania swoich opinii w komentarzach.