W pogoni za… nieśmiertelnością – Trzecia zagadka

748
WSKAZÓWKA:

Niestrudzony wędrowcze, rozpocznij dzień trzeci
Podążając dziś śladem ptaków – łabędzi
One zaprowadzą cię do tomaszowskiej perełki
Podobną trudno znaleźć, jak świat długi i wielki.
W nazwie ich pewien kolor podkreślony
Lecz choćbyś i dzień cały stał w nie wpatrzony
Trudno go ujrzeć, to raczej… zielony.

HASŁO: „CIEKAWOŚĆ”.

POWODZENIA!

Grupa Filmowa D&V
www.div.rox.pl

 
 
Oto pokrótce opisane zasady akcji:

Zadaniem uczestników będzie zebranie wszystkich czterech części przepisu na nieśmiertelność, rekwizytu, odgrywającego ogromną rolę w życiu Tukaja, tytułowego bohatera naszej najnowszej produkcji. Aby stać się posiadaczem wspomnianego przepisu, należy rozszyfrować cztery zagadki, pojawiające się codziennie na stronie internetowej Grupy.

 
Zagadki dotyczyć będą charakterystycznych miejsc Tomaszowa i będą jednocześnie wskazówkami, gdzie szukać kolejnych fragmentów przepisu. Aby zdobyć fragment trzeba będzie udać się do odgadniętego miejsca między godziną 18 a 19. Na miejscu czekał będzie przedstawiciel Grupy, któremu należało będzie podać hasło dołączone do zagadki. W odpowiedzi na nie, uczestnik otrzyma fragment przepisu oraz kolejne słowo, ukryte w kopercie.
 
Pierwsza zagadka opublikowana zostanie w piątek (21 sierpnia), pierwszy dzień akcji natomiast to poniedziałek (24 sierpnia). Uczestnicy będą mieli więc dwa dni, aby rozszyfrować miejsce ukrycia pierwszego fragmentu przepisu. Kolejne zagadki publikowane będą zawsze dzień wcześniej – wtorkowa w poniedziałek, środowa we wtorek itd.

Ostatnim dniem akcji jest piątek (28 sierpnia), kiedy to przedstawiciele Grupy, w godzinach 16-18 w Galerii Arkady oczekiwać będą na osoby, którym uda się skompletować cały przepis. Aby otrzymać nagrodę konieczne będzie dostarczenie przepisu oraz hasła końcowego, które utworzone zostanie z haseł na każdy dzień oraz ukrytych w kopertach słów. Dodatkową szansę na zdobycie nagrody otrzymają osoby, którym uda się skompletować tylko 3 różne fragmenty przepisu. Warunkiem odebrania nagrody będzie udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie, opublikowane trzeciego dnia akcji na stronie Grupy.
 
 

A teraz najprzyjemniejsza część. Nagrodą będzie możliwość towarzyszenia Grupie D&V na planie filmu "Tukaj". Co istotne, zwycięzcy jako obserwatorzy wezmą udział w zdjęciach do fragmentu filmu, którego treści Grupa do tej pory nie ujawniała. Czyli części – niespodzianki znanej tylko i wyłącznie aktorom i członkom Grupy. Oprócz tego zwycięzcy będą mieli okazję zweryfikować swoje aktorskie zdolności. Drugą częścią nagrody będzie bowiem możliwość zagrania w filmie "Tukaj" w charakterze statystów, także w części-niespodziance! Przepisów jest aż sześć, więc zachęcamy do zabawy!