NieBoNie daje czadu

448

Oprócz Tomaszowa Mazowieckiego grupa zaprezentuje się również m.in. w Krakowie, Częstochowie, Łodzi, Wrocławiu, Sanoku czy Sosnowcu. Koncerty pod hasłem „Daję ci czadu” są kolejnym etapem ogólnopolskiej promocji drugiej płyty a w szczególności singla „Daję ci miłość”, do którego zespół w wakacje nakręcił teledysk.

Podczas piątkowego koncertu nie zabraknie niespodzianek. – To będzie nasz pierwszy koncert w Tomaszowie Mazowieckim, dlatego przygotowaliśmy specjalny program występu, w którym nie zabraknie premierowych piosenek zwiastujących naszą trzecią płytę, efektów wizualnych i kilku innych niespodzianek muzycznych – mówi Włodek Hechłacz, lider NieBoNie.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Wstęp w dniu imprezy kosztuje 8 zł.

 

NieBoNie swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1999 roku. Niespełna dwa lata później muzycy NieBoNie trafili pod skrzydła „Universal Music Polska” i podpisali kontrakt na wydanie debiutanckiej płyty. Po jej premierze zespół można było zobaczyć i usłyszeć w największych miastach Polski a dwa singlowe utwory „Tyle Radości w Nas” i „Panie Prezydencie” długo utrzymywały się na listach przebojów wielu rozgłośni radiowych w całej Polsce. Ich muzyka również znalazła się na ścieżce dźwiękowej komedii kryminalnej „Lawstorant" w reżyserii Mikołaja Haremskiego.

Druga płyta zespołu pt: „Niebezpieczny zespół” ukazała się za darmo na stronie internetowej grupy. Od początku 2009 roku NieBoNie promuje swój nowy album grając koncerty w całej Polsce.

 

Więcej informacji na www.niebonie.pl oraz www.myspace.com/zesolniebonie.