16.Indywidualne Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w Kręglach o Puchar Firmy STALBUD – sezon 2009/2010

37

 

Klasyfikacja mężczyzn:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1 Zbroszczyk Sylwester 257
2 Wojciechowski Krzysztof 252
3 Dziubecki Tomasz 250
4 Nowak Zenon 250
5 Wojciechowski Tomasz 247
6 Diduch Piotr 244
7 Turoboś Karol 242
8 Zbroszczyk Arkadiusz 238
9 Gliszczyński Tomasz 237
10 Arkuszyński Piotr 237
11 Wągrodzki Grzegorz 235
12 Wiskowski Sebastian 234
13 Dębowski Klaudiusz 231
14 Piotrowski Tomasz 231
15 Lasota Jacek 231
16 Zbroszczyk Sławomir 230
17 Józwik Stanisław 228
18 Piotrowski Henryk 224
19 Wojtalczyk Artur 223
20 Sobierski Mieczysław 222
21 Mordaka Jarosław 222
22 Ciesielski Paweł 221
23 Chrząszcz Jarosław 220
24 Chojecki Sławomir 218
25 Kucharczyk Andrzej 211
26 Głogowski Jakub 209
27 Drechna Robert 208
28 Dziubecki Damian 201
29 Słowiński Maciej 198
30 Strzelecki Zbigniew 196
31 Korek Bogusław 180
32 Maciejewski Stefan

172


Klasyfikacja kobiet:

 

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1 Strawińska Dorota 239
2 Boros Beata 229
3 Dębiec Monika 194
4 Dziubecka Danuta 190
5 Wojtalczyk Katarzyna 179
6 Danielik Agnieszka 177
7 Drechna Agnieszka 172

 

 Klasyfikacja generalna po 2-ch turniejach:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1 Dziubecki Tomasz 275
2 Zbroszczyk Sylwester 275
3 Arkuszyński Piotr 235
4 Zbroszczyk Sławomir 200
5 Wojciechowski Tomasz 190
6 Wągrodzki Grzegorz 185
7 Wojciechowski Tomasz 180
8 Piotrowski Tomasz 175
9 Gliszczyński Tomasz 165
10 Wojtalczyk Artur 165
11 Nowak Zenon 165
12 Ciesielski Paweł 160
13 Wiskowski Sebastian 155
14 Zbroszczyk Arkadiusz 150
15 Plich Leszek 150
16 Piotrowski Henryk 130
17 Głogowski Jakub 125
18 Diduch Piotr 120
19 Chrząszcz Jarosław 120
20 Korek Bogusław 120
21 Turoboś Karol 115
22 Dębowski Klaudiusz 100
23 Grabowski Jacek 100
24 Mordaka Jarosław 90
25 Lasota Jacek 80
26 Słowiński Maciej 80
27 Kumek Tomasz 80
28 Sobierski Mieczysław 70
29 Józwik Stanisław 70
30 Józwik Stanisław 55
31 Kucharczyk Andrzej 30
32 Dębiec Łukasz 30
33 Drechna Robert 20
34 Dziubecki Damian 10
35 Dębiec Marcin 10
36 Strzelecki Zbigniew 10
37 Maciejewski Stefann 10
38 Ciszewski Jacek 5
39 Józwik Izydor 5
40 Pietrzak Jacek 5
41 Głogowski Sebastian 5
42 Janik Krzysztof 5
43 Dębowski Wiktor 5

 

Kobiety:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1 Strawińska Dorota 290
2 Boros Beata 290
3 Dziubecka Danuta 265
4 Dębiec Monika 250
5 Danielik Agnieszka 250
6 Wojtalczyk Katarzyna 245
7 Drechna Agnieszka 240
8 Wiskowska Monika 110

 

Do udziału w kolejnym turnieju organizatorzy zapraszają 3 grudnia na godz. 18.00.