Odnaleźć taniec w sobie

501
Zajęcia poprowadzi dyplomowany instruktor tańca Diana Dylewska, która szlify w tej dziedzinie sztuki pobierała u takich pedagogów jak: Ewa Wycichowska, Jacek Łumiński, Witold Jurewicz, Iwona Olszowska, Paweł Matyasik i wielu innych. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tanecznych grup młodzieżowych i dziecięcych w Piotrkowie (WDK, MOK, ówczesna piotrkowska filia Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach) i w Bełchatowie (MOK). Obecnie prowadzi Studio Tańca „Refleks” w O.K. „TKACZÓWKA” na Niebrowie.    
 
Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję potańczyć kombinacje m. in. w stylu modern dance.  Popracujemy też nad wstępem do improwizacji tanecznej.  Krótko mówiąc: będzie się działo…!  Może tak jak często się zdarza – ważne będą nie tylko słowa, ale i to co między wierszami. Mamy nadzieję, że uda się wam odnaleźć taniec w sobie.
 
Zapraszamy serdecznie na zajęcia, które odbędą się w siedzibie Centrum Chrześcijańskiego TOMY przy ul. Jerozolimskiej 1e w godz. 10.00 – 12.00.
 
Cena warsztatów: 20 zł/os. Przynieście wygodny strój do ćwiczeń i buty na zmianę.

Bilety wstępu będzie można wcześniej nabyć w Ośrodku Kultury „TKACZ” Al. Marsz. Piłsudskiego 34 w godz. 8.00 – 19.00. Więcej informacji pod nr tel. 512-055-789.