Święta z winem

695
Każda miejscowość ma własny, wyjątkowy sposób na rozpoczęcie sezonu bożonarodzeniowego, ale wszędzie spotkamy wino. W Tomaszowie nie dzieje się za wiele w okresie przedświątecznym, ale właśnie sklep z winem przy ul. Warszawskiej 17 próbuje rozgrzać świąteczną atmosferę.

Przez cały grudzień mieszkańcy niemieckojęzycznych krajów mają okazję dzień w dzień świętować nadchodzące Boże Narodzenie. Jednym z najpiękniejszych miejsc, w których odbywa się Weihnachtsmarkt jest Pałac Schönbrunn w Austrii.

Pałacu ani jarmarku w Tomaszowie jeszcze nie mamy, ale możemy urozmaicić sobie wigilię i Sylwestra odwiedzając sklep Dobrewina.pl. Kierownik sklepu – Przemysław Trzonek – przygotował specjalną świąteczną ofertę składającą się nie tylko z szampanów i win musujących na Sylwestra, koszów prezentowych, ale również z win na stół wigilijny czy kaw i herbat, które rozgrzeją grudniowe wieczory. Dodatkową atrakcją mają być degustacje win, które będą odbywać się regularnie od początku nowego roku.

„Wino znakomicie wkomponowuje się w świąteczną atmosferę – może być dodatkiem na świątecznym stole, prezentem pod choinką, jak również jest niezbędnym elementem zabawy sylwestrowej.” – mówi Przemysław Trzonek ze sklepu Dobrewina.pl. „Poprzez świąteczną ofertę, a przede wszystkim otwarte dla wszystkich degustacje, chcemy szerzyć ideę picia wina do każdego posiłku w Tomaszowie. Tym bardziej, że jest to naprawdę niedroga przyjemność. Oferujemy dobre wina w dobrej cenie, najtańsze już od 15 zł.”.

Wszelkie informacje na temat świątecznej oferty można uzyskać na miejscu w sklepie przy ul. Warszawskiej 17 (naprzeciwko Tesco) lub pod numerem telefonu (44) 724 28 33.

Każdy, kto odwiedzi sklep na hasło „tomaszow.pl”, otrzyma 10% rabatu na wigilijne wina!

źródło zdjęcia: http://www.bonn.de/