16.Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar Firmy „Stalbud”

312

8 Turniej klasyfikacyjny – 4 lutego 20010 r.

Klasyfikacja mężczyzn:

Lp.    Imię i nazwisko                           Wynik
1.     Wojciechowski Tomasz                  245
2.     Wojtalczyk Artur                          245
3.     Sobierski Mieczysław                    242
4.     Dziubecki Tomasz                        240
5.     Chrząszcz Jarosław                      240
6.     Gliszczyński Tomasz                     236
7.     Zbroszczyk Sylwester                  233
8.     Plich Leszek                               232
9.     Józwik Stanisław                          232
10.     Wojciechowski Krzysztof              228
11.     Wiskowski Sebastian                   225
12.     Wągrodzki Grzegorz                     222
 13.      Mordaka Jarosław                      222
14.     Chojecki Sławomir                       222
15.     Zbroszczyk Arkadiusz                   220
16.     Słowiński Maciej                          219
17.     Lasota Jacek                              216
18.     Dębowski Klaudiusz                      214
19.     Korek Bogusław                           213
20.     Głogowski Jakub                          212
21.     Drechna Robert                           212
22.     Piotrowski Henryk                        207
23.     Strzelecki Zbigniew                      207
24.     Nowak Zenon                              201
25.     Janik Krzysztof                            194
26.     Zięba Jan                                   189
27.     Piotrowski Tomasz                       184
28.     Dębowski Wiktor                          166
29.     Arkuszyński Piotr                          87
 
Klasyfikacja kobiet:

Lp.            Imię i nazwisko                   Wynik
1.     Strawińska Dorota                        251
2.     Boros Beata                                 239
3.     Dziubecka Danuta                        198
4.     Zięba Irena                                 198
5.     Wojtalczyk Katarzyna                    194
 6.      Danielik Agnieszka                       191
7.     Drechna Agnieszka                        190
8.     Dębiec Monika                              181

Klasyfikacja generalna mężczyzn po ośmiu turniejach (po odliczeniu dwóch najsłabszych wyników):

Lp.    Imię i nazwisko                             Punkty
1.     Wojciechowski Tomasz                     775
2.     Dziubecki Tomasz                            770
3.     Zbroszczyk Sylwester                      760
4.     Plich Leszek                                   735
5.     Wojtalczyk Artur                             720
6.     Chrząszcz Jarosław                          710
7.     Wojciechowski Krzysztof                   655
8.     Zbroszczyk Arkadiusz                       640
9.     Korek Bogusław                               635
10.     Gliszczyński Tomasz                        635
11.     Wiskowski Sebastian                       625
12.     Sobierski Mieczysław                       615
 13.      Wągrodzki Grzegorz                       520
14.     Mordaka Jarosław                           495
15.     Arkuszyński Piotr                            485
16.     Głogowski Jakub                             460
17.     Lasota Jacek                                 460
18.     Nowak Zenon                                 420
19.     Chojecki Sławomir                           405
20.     Piotrowski Tomasz                          400
21.     Dębowski Klaudiusz                         400
22.     Józwik Stanisław                            390
23.     Piotrowski Henryk                           390
24.     Zbroszczyk Sławomir                       385
25.     Ciesielski Paweł                               360
26.     Słowiński Maciej                              305
27.     Kucharczyk Andrzej                         300
28.     Strzelecki Zbigniew                          280
29.     Janik Krzysztof                                180
30.     Drechna Robert                              180
31.     Maciejewski Stefan                           25

Klasyfikacja generalna kobiet po ośmiu turniejach (po odliczeniu dwóch najsłabszych wyników):

Lp.            Imię i nazwisko                         Punkty
1.     Strawińska Dorota                               890
2.     Boros Beata                                       870
3.     Dziubecka Danuta                                810
4.     Dębiec Monika                                     755
5.     Danielik Agnieszka                                755
6.     Wojtalczyk Katarzyna                            750
7.      Drechna Agnieszka                               725
           

Klasyfikacja o Puchar Parkiet-Dom:

1)   Zbroszczyk Sylwester   – 1943 p.
2)   Dziubecki Tomasz  – 1934
3)   Wojciechowski Tomasz – 1913
4)   Wojtalczyk Artur   – 1896
5)   Chrząszcz Jarosław  – 1891
6)   Strawińska Dorota  – 1877
7)   Wiskowski Sebastian  – 1869
8)   Boros Beata  – 1857
9)   Sobierski Mieczysław – 1856
10) Wojciechowski Krzysztof  – 1844     

 

Puchar Andrzeja Kucharczyka:            

  • Zbroszczyk Sylwester – 268 p. 

Organizatorami rozgrywek jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.