Ceramika Paradyż wyróżniona nagrodą

661

 

Organizowany po raz czwarty Konkurs Najwyższa Jakość Quality International ma za zadanie promować firmy wyróżniające się najwyższą dbałością o jakość oferowanych produktów i usług. Skierowany jest do przedsiębiorstw działających na terytorium Polski, które stosują restrykcyjną politykę jakości w odniesieniu do swoich produktów, usług i systemu zarządzania – do organizacji mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie.

Laureaci wyłonieni zostają w trzech kategoriach: QI product – produkt najwyższej jakości, QI services – usługi najwyższej jakości, QI order – zarządzanie najwyższej.

Organizatorem konkursu jest Redakcja Forum Biznesu w Gazecie Prawnej, a patronat nad nim objęły prestiżowe instytucje – Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polskie Forum ISO 9000  i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Jest to potwierdzeniem wysokiej rangi konkursu i jego wiarygodności.

Od wielu lat płytki marki Ceramika Paradyż są obecne na polskim rynku, ciesząc się uznaniem i zaufaniem konsumentów. Przyznana nagroda jest kolejnym potwierdzeniem szczególnej dbałości firmy o najwyższą jakość oferowanych produktów i jej dążeniem do ciągłego rozwoju.

 

 

Dyplom produkt najwyższa jakość 2010