VIII Rodzinny Rajd Rowerowy

623
W tym roku rajd organizowany jest pod hasłem „Od pałacu do pałacu” ze względu na 180 rocznicę nadania praw miejskich naszemu miastu założonemu przez rodzinę Ostrowskich. Dlatego też początek rajdu nastąpi o godz. 10-tej sprzed Muzeum im. Antoniego Ostrowskiego w Tomaszowie, po czym uczestnicy przejadą do Pałacu Ostrowskich w Ujeździe. Zakończenie rajdu około godz. 14-tej w Ośrodku Sportu i Rekreacji nad Pilicą.
 
W rajdzie mogą uczestniczyć wszystkie osoby chętne bez ograniczeń wiekowych. Dzieci  i młodzież do lat 16-tu pod opieką osób pełnoletnich.
 
Zgłoszenia i wpłaty wpisowego przyjmowane są do dnia 27 bm. w Zakładzie „SUPER FOTO SULEJ”, plac Kościuszki 2/7.  Wysokość wpisowego: dorośli – 8 zł, a dzieci   i młodzież szkolna – 5 zł. Wysokość wpisowego po terminie wzrasta o 25 %.
 
Wśród  zespołów rodzinnych tradycyjnie rozlosowanych będzie wiele nagród, w tym 2  rowery od stałych sponsorów, a więc Firmy „ZASADA ROWERY” i Zakładu „FOTO SULEJ”. Pozostali fundatorzy to: Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Bank Gospodarki Żywnościowej, Barbara Buda /jubiler/, DH „Rondo”, LKK „START”, Klub Kwadransowych Grubasów, Deko Smaku. 
 
Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy znaczek, a zespoły rodzinne dyplomy.
 
Rajd zakończy wspólna biesiada z pieczeniem kiełbasek oraz konsumpcja chleba ze smakowitym smalcem od Deko Smaku.
 
Zgłaszając udział w rajdzie należy przygotować swój rower, a także zadbać o formę fizyczną.