Konkurs TALENTY ROKU

339

Do konkursu udział zgłosiło 8 instytucji oraz 1 uczestnik indywidualny, wśród nich:

  • Świetlica Środowiskowo Integracyjna przy Stowarzyszeniu Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych
  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
  • Szkoła Podstawowa Nr 12
  • Szkoła Podstawowa Nr 13
  • Szkoła Podstawowa Nr 14
  • Zespół Szkół Nr 4
  • Gimnazjum Nr 3
  • Miejski Ośrodek Kultury

 

Jury w składzie:

  • Justyna Saktura – inspektor z Wydziału Kultury, Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego
  • Ewa Biazik – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Tomaszowie Mazowieckim
  • Łukasz Boroński – muzyk

 

oceniło 18 prezentacji w tym 8 w kategorii Talenty Roku i 10 w kategorii Mini Playback Show.

 

W kategorii Talenty Roku przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

 

„Grand Prix” – „STREET DANCE” w składzie: Maciej Jarosz, Rafał  Heleniak, Łukasz Mokrogulski i Mariusz Lis – Świetlica Środowiskowo – Integracyjna przy Stowarzyszeniu Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

I miejsce – Katarzyna Skoneczna – Zespół Szkół Nr 4

II miejsce – Martyna Majda – Gimnazjum Nr 3

III miejsce – Magda Malec – Szkoła Podstawowa Nr 14

wyróżnienie – Anna Kaczmarek i Natalia Biała – Szkoła Podstawowa Nr 13

wyróżnienie – Maja Bartosiak – Szkoła Podstawowa Nr 13

wyróżnienie – Mikołaj Krośnia, Ola Olszówka, Adrian Wiśniewski – TPD

 

W kategorii Mini Playback Show przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

„Grand Prix” – Wojtek Białkowski – uczestnik indywidualny    

„Grand Prix” – Jakub Świderek z zespołem – Szkoła Podstawowa Nr 13        

I miejsce – Ewa Machowczyk, Kamila Wojtasik i Wiktoria Łazowska – Szkoła Podstawowa Nr 12    

I miejsce – Natalia i Sandra Grochulska, Natalia i Mateusz Włodarczyk, oraz Basia i Brandon Stanisławski – TPD

II miejsce – Damian Pieczyński, Ewelina Bedyniak, Marita Rybarczyk i Natalia Szustakowska – Szkoła Podstawowa Nr 13    

II miejsce – Natalia Szafenberg, Natalia Marcyzak, Katarzyna Skoneczna, Sylwia Pecyna, Ola Florczak, Natalia Kowalska oraz Milena Buczewka – Zespół Szkół Nr 4

III miejsce – Daniel Pietruszczak, Mateusz i Michał Goździk i Błażej Sobczyk– Szkoła Podstawowa Nr12    

III miejsce – Mateusz Charlikowski  – Szkoła Podstawowa Nr 14   

wyróżnienie – Patrycja Grabowska – Szkoła Podstawowa Nr 10   

wyróżnienie –  Wiktoria Kondejewska – Miejski Ośrodek Kultury

wyróżnienie – Wiktoria Balasińska, Paulina Knejska – TPD           

 

Konkurs Talenty Roku zrealizowany został przy udziale środków: Miejskiego Ośrodka Kultury, Gminy Miasta Tomaszowów Mazowiecki. Słodki poczęstunek ufundowała firma Chipita SA. Salę na konkurs udostępniła Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Wszystkim wyżej wymienionym organizatorzy składają serdeczne podziękowania.