MOC ATRAKCJI POD NAMIOTEM – PRZYJEŹDZA CYRK ARLEKIN

596
 
 

Tomaszów  Mazowiecki
Ul. Strzelecka

11.03. /piątek/  godz.17:00

 
 
Oprócz czołowych artystów areny polskiej wystąpią gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji. Zaprezentują oni najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym, że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży. Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej, absolwenci Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademonstrują popisy akrobatyczne  na batucie, zabawną groteską akrobatyczną  oraz ekwilibrystykę na wałkach. Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira,  oraz tajemnicze …. lalki nanajskie. Bawić Państwa będzie po powrocie z wieloletniego tourne w cyrkach europejskich clown Sylwek.
 
UWAGA Atrakcja sezonu – po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin duet "Tirk" w nowych, efektownych pokazach na „kołach śmierci”.
 
Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.
 
Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.