Bezpłatne szkolenia dla menedżerek w woj. łódzkim

600

Aż kilkanaście tematów szkoleń będzie realizowanych od marca do lipca w ramach projektu Jak Równa z Równym!  Szkolenia będą odbywały się w Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim i Piotrkowie Trybunalskim. Kursy są w 100% dofinansowane przez Unię Europejską, dlatego uczestniczki nie poniosą żadnych kosztów związanych z udziałem.

 

"Nasz projekt to ogromna szansa dla wszystkich kobiet, które chcą efektywnie podnosić swe kwalifikacje. Z myślą o nich przygotowaliśmy cykle szkoleń, a nie tylko pojedyncze szkolenia – co pozwoli na skuteczne i wszechstronne zdobycie wiedzy i doskonalenie umiejętności" – mówi Katarzyna Tryba-Taborska, koordynator projektu Jak Równa z Równym!

 

Uczestniczki szkoleń będą rozwijać swoje kompetencje nie tylko na sali szkoleniowej, ale także korzystając z nowoczesnych technologii. Tradycyjne szkolenia będą bowiem wzmocnione e-learningiem oraz webcastami – konferencjami on-line.

 

Więcej informacji na stronie www.e-profes.com.pl/efs

 

Wysoką jakość merytoryczną szkoleń oraz realizację programu zapewnia PROFES – wiodąca firma szkoleniowo-doradcza, partner wspierający Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

 

Projekt Jak Równa z Równym! jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego