Przysiądź się do IKEA Łódź w Tomaszowie Mazowieckim

1023

Kanapa IKEA Łódź ma 5 metrów długości i 1,7 metra wysokości. Przygotowana została w kolorach nawiązujących do herbu Tomaszowa Mazowieckiego – czerwonym i żółtym. Kanapa stanęła w ścisłym centrum, na Skwerze Niepodległości, przy ul. POW. Będzie dostępna dla mieszkańców przez całe wakacje i uatrakcyjni czas spędzony z przyjaciółmi i znajomymi.

 

"Kanapa IKEA Łódź dedykowana mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego to wyjątkowe miejsce dla całych rodzin, na którym można miło i beztrosko spędzić czas. Zaprojektowana została w oparciu o kolorystykę miasta. Kształtem nawiązuje do sofy Klippan –  najpopularniejszego modelu dostępnego w sklepie IKEA. Gigantyczna kanapa promuje zarówno Tomaszów Mazowiecki, jak i szwedzki design. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Skweru Niepodległości i odpoczynku na tej nietypowej, parkowej ławce" – powiedziała Dagmara Kapitułka-Wojdak, Marketing Manager IKEA Łódź.

 

Projekt zrealizowany został z inicjatywy IKEA Łódź, dzięki uprzejmości Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. W inauguracji, odbywającej się na Skwerze Niepodległości wziął udział Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz przedstawiciele IKEA Łódź. Kanapa jest jedną z trzech, jakie w najbliższych dniach staną w centrach większych miast województwa łódzkiego. Pozostałe umilą wolny czas mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego i Bełchatowa.

 

Akcja jest kontynuacją zeszłorocznej kampanii "Przysiądź się", zrealizowanej w Łodzi, której celem było zapewnienia komfortu odpoczywania w przestrzeni miejskiej. Kampania została nominowana w tegorocznej edycji Konkursu Marketingu Bezpośredniego Golden Arrow, w kategorii "experiental marketing".

 

Więcej informacji na temat akcji na stronie http://www.ikea.com/pl/pl/store/lodz