Kolejne wypadki……

597
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 26-letni kierujący ciągnikiem siodłowym scania z naczepą, na skutek awarii hamulców zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z renault kangoo, którym kierował 29-letnia mieszknka Rawy Maz., a następnie uderzył w jadący obok ciągnik siodłowy daf z naczepą, którym kierował 25-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Na skutek zderzenia pojazdów kierująca renault kangoo z obrażeniami ciała został przetransportowana do szpitala.

13 października  na drodze K48 prowadzącej do Spały w miejscowości Cygan gmina Lubochnia o godzinie 4:30, doszło do wypadku drogowego. 29-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, kierując audi, podczas manewru wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym naprzeciwko opelm vectrą, którym kierował 24-letni mieszkaniec gminy Cielądz oraz bocznego zderzenia z wyprzedzanym daewoo tico, którym kierował  21-letni mieszkaniec Huty Starej. Na skutek zderzenia pojazdów do szpitala trafił kierujący oplem vectrą i dwie pasażerki tego pojazdu w wieku 24 lat oraz 27 letni pasażer audi oraz kierowca. Kierujący pojazdami zostali poddani na zawartość alkoholu z wynikiem 0,00. Sprawca wypadu odmówił badaniu alkotestem, Od mężczyzny została pobrana krew, jak wynika z przeprowadzonych ustaleń kierujący audi, prawdopodobnie w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem środków odurzających. Policjanci wykonali w jego miejscu zamieszkania przeszukanie ujawniając marihuanę 15,5 gramów, natomiast w swojej odzieży miał 1,2 grama marihuany i 1 gram amfetaminy. Sprawa jest rozwojowa, czynności prowadzą policjanci z Czerniewic.

13 października o 13:30 w Teofilowie, 19-letni mieszkaniec gminy Czarnocin, kierując renault megane podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w dukt leśny nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 41-letniemu mieszkańcowi powiatu piotrkowskiego, który kierował audi A3, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów i dodatkowo do zderzenia z zaparkowaną na poboczu  skodą. Na skutek zderzenia 30 letnia pasażerka Audi została hospitalizowana. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

14 października o godzinie 5:25, w Henrykowie gmina Lubochnia doszło do tragicznego wypadku drogowego.

26-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, kierując fordem galaxy, potrącił poruszającego się w tym samym kierunku 52-letniego rowerzystę-mieszkańca powiatu tomaszowskiego, następnie kierujący pojazdem uderzył w przydrożne drzewo. Niestety kierującego jednośladem nie udało się uratować, zmarł na miejscu. Kierujący pojazdem został przewieziony do szpitala. Sprawę prowadzą policjanci z Czerniewic