Ceramika Paradyż nagrodzona za najwyższą jakość

684
Produkcja pod ścisłym nadzorem
Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program, który nagradza firmy
i instytucje wyróżniające się skutecznymi metodami zarządzania jakością. Ceramika Paradyż od sześciu lat udowadnia, że należy do tego zaszczytnego grona. Dbanie o najwyższą jakość produktów jest jednym z kluczowych działań firmy, a procesy produkcyjne koordynowane są w niej w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskowego oraz BHP. Przedsiębiorstwo prowadzi systematyczne przeglądy oraz remonty maszyn i urządzeń technicznych, wciąż inwestując
w najnowocześniejsze technologie. Wszystkie surowce zanim trafią do obróbki są dokładnie kontrolowane, a gotowe produkty bada się nie tylko w laboratoriach zakładowych, ale również zewnętrznych. Firma dbając o jakość swoich produktów, troszczy się także o środowisko na każdym etapie produkcji i magazynowania, wprowadzając proekologiczne rozwiązania, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Ponieważ jakość dla Ceramiki Paradyż to szeroko rozumiana odpowiedzialność i dbałość o wszystkie aspekty produkcji.

Najwyższa Jakość Quality International
 
Konkurs realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Laureaci programu tworzą elitarną grupę, dzielącą się swoimi doświadczeniami na corocznych galach.
 
 

 Źródło: Ceramika Paradyż