Udział w turnieju Widok Cup w Skierniewicach rocznkika 2006 Lechii

643
Turniej rozgrywany był bez rywalizacji o miejsca i punkty,bez tabel,  najlepszych strzelców,bramkarzy i zawodników,a propagował  sportową rywalizację i czystą grę.

W zmaganiach siedmiolatków wzięło udział dziesięć zespołów,które rozegrały mecze każdy z każdym.

Na boisku drużyna liczyła czterech zawodników bez bramkarzy,a grano na małe bramki o wymiarach 1,6 x 1,2. Mecze rozgrywano na trzech sektorach boiska, a cały turniej przebiegał bardzo sprawnie. Ciekawym posunięciem, a zarazem bardzo pożytecznym dla dzieci w tym wieku była gra na cztery bramki na jednym z sektorów.

Lechię reprezentowały dwa równorzędne zespoły. Jak się później okazało był to trafny podział,gdyż wyniki obu drużyn w całym turnieju były bardzo zbliżone.

Oba zespoły pokazały, że nauka nie idzie w las, a zabawa z piłkami na treningach przynosi efekty w postaci pięknej gry i zwycięstw podczas zmagań turniejowych.

Ozdobą turnieju był bratobójczy pojedynek obu Lechii,który zakończył się minimalnym zwycięstwem Lechii II 5:4.

Tylko kilka zespołów podjęło walkę z naszymi drużynami.  A oto wyniki:

Lechia I – Lechia II 4:5, Lechia I – Kosa Konstancin 2:2, Lechia I – Widok Skierniewice I 3:1,Lechia I – Widok Skierniewice II 6:0, Lechia I – Widzew Łódź 4:4, Lechia I – Pogoń Zd.Wola 4:2,Lechia I : Unia Boryszew 4:1,Lechia I : KKS Koluszki 5:0, Lechia I – AP Hajto 4:1,

Lechia II – Lechia I 5:4, Lechia II- Kosa Konstancin 1:2,Lechia II-Widok Skierniewice I 5:1, Lechia II-Widok Skierniewice II 8:1, Lechia II-Widzew Łódź 1:1,Lechia II – Pogoń Zd Wola 5:1,

Lechia II-Unia Boryszew 3:2,Lechia II – KKS Koluszki 4:0,Lechia II – AP Hajto 5:2

Najwięcej bramek dla Lechii strzelili : Mikołaj Kugiel (17), Axel Holewiński (12), Maks Bogusławski (10)

Na wyróżnienie i słowa pochwały zasługują wszyscy pozostali zawodnicy tzn : Patryk Matusiak,Patryk Pakuła, Adrian Przygodzki,  Marcin Wolski, Damian Jeske, Adam Bielejewski, Szymon Kardas,Kacper Surma, Kuba Panfil,Szymon Kwiecień, Szymon Nowakowski,Fabian Piekarski, Piotr Borkowski, Franek Koniuszaniec

Wszystkim rodzicom dziękujemy za wspaniały doping i wsparcie naszych drużyn, a sponsorowi naszej akademii za możliwość wyjazdu na ten turniej.