Rekreacja z TKKF i OSiR

46
    Wyniki 5 kolejki:
    Polskór              – Kruszmaks              2 : 0 (19,20)
    Extom Tom-Stone    – Straż Pożarna    2 : 1 (-23,20,17)    
    Volleyball Team         – Radkal            2 : 0 (21,15)
    Junior            – Olimp-Avelley.pl        2 : 1 (18,-21,14)     
    KSO Volley Mniszków – pauza
    
    Tabela po 5 kolejkach:
    
                                            Mecze   Punkty        Sety
    1.Extom Tom-Stone            5    10    10 : 1  
    2.Volleyball Team               5    9    9 : 2
    3.Polskór                          4    8    8 : 1
    4.Straż Pożarna                4    7    7 : 2
    5.Kruszmaks                    5    7    4 : 8
    6.Junior                          5    6    2 : 9
    7.Olimp-Avolley.pl            4    5    3 : 6
    8.Radkal                        4    4    1 : 8
   KSO Volley Mniszków  4    4    1 : 8
    
    Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0
    
 Mecze rozgrywane są w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (popularny Gastronomik) w poniedziałki  od godz. 18.00.
    Następna kolejka rozegrana zostanie 9 grudnia 2013 r.
    
    Organizatorami rozgrywek jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.
            
    ———————————————————————————————————————-
    
    2. Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Stacji Kontroli Pojazdów „ZIELONA” – sezon 2013/2014
                                                                
           Wyniki 2 kolejki:
    I liga

DOK Dalmet – Eurobruk Niewiadów 4-0 (2-0)
Dominik Gaca 2, Tomasz Golewski, Paweł Serwa

Straż Pożarna – WKS Kawaleria  1-0 (0-0)
Łukasz Rogulski

Ster – Hydrogeowiert  1-5 (0-3)
Łukasz Witkowski – Przemysław Bińkowski 2, Dominik Trepiak 2, Klaudiusz Ząbecki

Retos – SwM Team   7-7 (2-3)
Robert Chmielewski 3, Jakub Bogusz, Artur Przygodzki, Tomasz Barański, Sebastian Pawełkiewicz – Krzysztof Łazowski 4, Marcin Goworek, Karol Skowroński, Jakub Duda

Tabela:
1. DOK Dalmet          2   6   6-1
2. Hydrogeowiert     2   4   8-4
3. Straż Pożarna         2   4   4-3
4. WKS Kawaleria     2   3   4-3
5. SwM Team           2   2   9-9
6. Retos              2   1   9-11
7. Eurobruk Niewiadów     2   1   2-6
8. Ster               2   0   2-7

Najlepsi strzelcy I Ligi:
5 goli – Krzysztof Łazowski (SwM Team)
4 gole – Robert Chmielewski (Retos)
3 gole – Przemysław Bińkowski (Hydrogeowiert)
           – Michał Lis (WKS Kawaleria)                                                                                                                 
    
    II Liga

DOK II Dalmet – TTBS   1-0 (0-0)
Bartłomiej Lenarcik

Rembor – FaMa Fiero  1-8 (0-4)
Krystian Śmigiel – Filip Urbańczyk 2, Patryk Sidwa 2, Dawid Witek, Mateusz Bazler, Cezary Kawecki, Filip Zdonek

Bateria – Las Vegas 1-1 (0-0)
Paweł Kuta – Daniel Żygalski

Smaczne Jadło – Boshoku 2-5 (2-0)
Mariusz Socha, Tomasz Janas – Adrian Wajszczyk 2, Adrian Wąsik, Bartek Goleń, Filip Wojciechowski

Tabela:
1. FaMa Fiero          2   6   13-4
2. Las Vegas          2   4   3-1
3. Bateria           2   4   3-2
4. Boshoku          2   3   6-5
5. TTBS                2   3   3-2
6. DOK II Dalmet     2   3   2-2
7. Smaczne Jadło     2   0   5-10
8. Rembor         2   0   1-10

Najlepsi strzelcy: 3 gole: Daniel Żygalski (Las Vegas), Filip Urbańczyk, Patryk Sidwa (obaj FaMa Fiero)
    
           3 kolejka – 7 grudnia 2013 r.
    II Liga
    15.00 – Bateria – FAMA Fiero
    15.30 – Boshoku – Rembor
    16.00 – DOK II Dalmet – Smaczne Jadło
    16.30 – TTBS – Las Vegas
    I Liga
    17.00 – Ster – WKS Kawaleria
    17.30 – SwM Team –  Straż Pożarna
    18.00 – DOK Dalmet  – Retos
    18.30 – Eurobruk Niewiadów – Hydrogeowiert
            
           Wszystkie mecze rozgrywane  są  w hali Gimnazjum Nr 7 ul. Św. Antoniego 43/45.
           Organizatorami mistrzostw jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.
     ————————————————————————————————————————-
    
    Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym  o Puchar Firmy „Przewozy Osobowe Walczak”- sezon 2013/2014
    
    Wyniki 4 kolejki:
    
    TKKF Roland          – TKKF Roland Bracia     10 : 0
    Rycerze Jedi        – TKKF Roland Ezbud 1           9 : 1                     
    Skrzydła            – DOK                     10 : 0
    DOK Dalmet         – TKKF ZNP Samuraje      mecz przełożony
        
    Tabela po 4 kolejkach:
                                               Mecze   Punkty    Małe punkty
    1. TKKF Roland                      4    12    37 : 3
    2.Skrzydła                            4    10    27 : 13
    3. Rycerze Jedi                    4     8    24 : 16
    4.TKKF ZNP Samuraje          3    7    17 : 13
    3. DOK Dalmet                    2    6    15 : 5
    5.TKKF Roland Bracia          4    6    16 : 24
    7. DOK                              4    4      1 : 39
    8. TKKF Roland Ezbud1      3    3      3 : 27
    
    Mecze rozgrywane są w sali Ogniska TKKF „Roland” i Dzielnicowego Ośrodka Kultury.
    Organizatorami mistrzostw jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.
    ————————————————————————————————————————–
    
    14.Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach
    
    Wyniki 2 kolejki – sezonu 2013/2014 – 28.11.2013 r.

                                                     Kręgle   Punkty
1.Artom                                  738        8
 2.TKKF Ogniwo Avolley            731        7
3.Parkiet-Dom                         710        6
4.Pionierki                              710        5
5. Didex                                 692         4
7.Melgo                                 639          3
8.Gruba Klepka                      638          2
7.TKKF Olimp                        633          1            
          
        Tabela po 2-ch kolejkach:
1.Artom                           14            1434
2.Parkiet-Dom                  14            1427
3.Pionierki                       12           1419
4.TKKF Ogniwo Avolley     12           1410
5.Gruba Klepka                 6            1300
6.Melgo                           6            1295
7.Didex                           5            1160
8.TKKF Olimp                  3            1267
                            

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Organizatorami mistrzostw jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.