Rekreacja z TKKF i OSiR

40
    Wyniki 7 kolejki:
   
    Radkal              – Olimp-Avelley.pl        2 : 0 (17,22)
    Extom Tom-Stone    – Volleyball Team         2 : 1 (21,-21,12)   
    Straż Pożarna        – Polskór            2 : 1 (23,-23,11)
    Kruszmaks        – KSO Volley Mniszków    2 : 1 (18,-23,12)    
    Junior – pauza
   
    Tabela po 7 kolejkach:
     
                                            Mecze   Punkty        Sety
    1.Extom Tom-Stone            6    12    12 : 2 
    2.Straż Pożarna                6    11    11 : 3
    3.Polskór               6    11    11 : 4
    4.Volleyball Team       7    11    10 : 6
    5.Kruszmaks           7    11      8 : 9
    6.Junior               6      8      4 : 9
    7.Olimp-Avolley.pl       6      7      3 : 10
    8.Radkal               6      7      4 : 10
9.KSO Volley Mniszków  6      6      2 : 12
   
    Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0
   
    Mecze rozgrywane są w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (popularny Gastronomik) w poniedziałki  od godz. 18.00.
    Następna 8 kolejka rozegrana zostanie 23 grudnia 2013 r.
   
    Organizatorami rozgrywek jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.
           
    ———————————————————————————————————————-
   
    2. Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Stacji Kontroli Pojazdów „ZIELONA” – sezon 2013/2014
                        
                                          
           Wyniki 4 kolejki:
    I liga
Retos – Hydrogeowiert 0:1 (0:1)
Przemysław Bińkowski

DOK Dalmet – Straż Pożarna 0:0

STER – SwM Team 0:7 (0:1)
Krzysztof Łazowski 2, Karol Skowroński 2, Dawid Lewkowski 2, samobójcza

Eurobruk Niewiadów – Kawaleria 3:3 (2:1)
Mateusz Mrugalski 2 (1:1, 2:1), Igor Dróżdż (3:1) – Kamil Węgliński (0:1), Michał Lis 2 (3:2, 3:3)

   
    Tabela
1. DOK Dalmet         4     10     17-2
2. Hydrogeowiert     4     10     11-4
3. Straż Pożarna         4     8     5-3
4. WKS Kawaleria     4     7     13-8
5. SwM Team         4     5     16-10
6. Eurobruk Niewiadów     4     2     5-11
7. Retos             4     1     10-23
8. Ster             4     0     4-20

    Najlepsi strzelcy:
    Krzysztof Łazowski – SwM Team              – 7 goli
    Michał Lis – WKS Kawaleria                     – 5 goli
    Robert Chmielewski – Retos                      – 4 gole
    Dominik Gaca – DOK Dalmet                    – 4
    Przemysław Bińkowski – Hydrogeowiert  – 4
    Karol Skowroński – SwM Team                 – 4
   
   
II liga
Smaczne Jadło – Las Vegas 3:2 (1:1)
Tomasz Janas 3 – Daniel Żygalski, Krystian Goździk

DOK II Dalmet – Rembor 8:4 (4:2)
Bartłomiej Lenarcik 4, Michał Magdziak 2, Tobiasz Piechna, Michał Koniarz – Krzysztof Śmigiel 2, Krystian Śmigiel 2

Bateria – Boshoku 3:2 (2:0)
Rafał Kobus 2, Paweł Kuta – Bartek Goleń 2

TTBS – FaMa Fiero 0:1 (0:0)
Mateusz Bazler

Tabela
1. FaMa Fiero         4     12     19-4
2. Bateria         4     7     6-9
3. DOK II Dalmet     4     6     10-7
4. Boshoku         4     6     11-10
5. Smaczne Jadło     4     6     9-12
6. Las Vegas         4     5     7-6
7. TTBS             4     4     5-5
8. Rembor         4     0     7-21 
   

    Najlepsi strzelcy:
   
    Daniel Żygalski – Las Vegas        – 6 goli
    Tomasz Janas – Smaczne Jadło        – 5 goli
    Bartłomiej Lenarcik – DOK II Dalmet    – 5 goli
    Mateusz Bazler – FaMa Fiero        – 4 gole
    Bartek Goleń – Boshoku            – 4 gole
           5 kolejka – 21 grudnia 2013 r.
    II Liga
    15.00 – DOK II Dalmet – Boshoku
    15.30 – Bateria – Rembor
    16.00 – Smaczne Jadło – TTBS
    16.30 – Las Vegas – Fama Fiero
    I Liga
    17.00 – DOK Dalmet – SwM Team
    17.30 – Ster – Straż Pożarna
    18.00 – Retos – Eurobruk Niewiadów
    18.30 – Hydrogeowiert – WKS Kawaleria
           Wszystkie mecze rozgrywane  są  w hali Gimnazjum Nr 7 ul. Św. Antoniego 43/45.
           Organizatorami mistrzostw jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.
     ————————————————————————————————————————-
   
    Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym  o Puchar Firmy „Przewozy Osobowe Walczak”- sezon 2013/2014
   
    Wyniki 6 kolejki:
   
    TKKF Roland        – Rycerze Jedi            8 : 2   
    TKKF Roland Bracia    – TKKF Roland Ezbud 1    8 : 2           
    TKKF ZNP Samuraje     – DOK                10 : 0
    Skrzydła            – DOK Dalmet               mecz przełożony
                           
                                    
    Tabela po 6 kolejkach:
                                               Mecze   Punkty    Małe punkty
    1.TKKF Roland            6    18    52 : 8
    2.TKKF ZNP Samuraje        6    16    43 : 17
    3.TKKF Roland Bracia        6    12    34 : 26
    4. Rycerze Jedi            6     12    32 : 28
    5. DOK Dalmet            5    11    31 : 19
    6.Skrzydła            5    11    30 : 20
    7. TKKF Roland Ezbud1    6      6      7 : 53
    8. DOK                5      6      1 : 59
   
    Mecze rozgrywane są w sali Ogniska TKKF „Roland” i Dzielnicowego Ośrodka Kultury.
    Organizatorami mistrzostw jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.
    ————————————————————————————————————————–
    14.Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach
   
    Wyniki 3 kolejki – sezonu 2013/2014 – 12.12.2013 r.

                                                     Kręgle   Punkty
        1.TKKF Ogniwo Avolley    726        8
        2.Artom                725        7
3.Parkiet-Dom            713          6
4.Pionierki             700        5
       5.Gruba Klepka            659          4
6.Melgo                649          3
       7.TKKF Olimp            629          2
8. Didex                444        1
       
       
        Tabela po 3-ch kolejkach:
        1.Artom                21        2159
2.Parkiet-Dom            20            2140
3.TKKF Ogniwo Avolley    20        2136
4.Pionierki             17        2119
5.Gruba Klepka            10            1959
        6.Melgo                  9            1944
        7.Didex                  6        1604
        8.TKKF Olimp              5            1896