Nowy krążek zespołu Bisquit

644

 

 Dziś , po kilku latach przerwy Bisquit wraca do Was z nowymi dźwiękami- świetnymi kompozycjami i niebanalnymi tekstami. "Lilly" to bardzo emocjonalny krążek- od prostych, akustycznych piosenek, po bardziej rozbudowane formy, które potwierdzają ogromną wrażliwość na dźwięki i słowa. Nie ma nic ważniejszego od poszukiwania prawdy- dojrzałość, której nabywają jest tym, co niezwykle słychać w drodze artystycznej zespołu. Nie ulegający modom wciąż starają się odnaleźć największe piękno w opowieściach o człowieku- przeżywaniu porażek i sukcesów, tęsknoty czy chwilowego szczęścia…

Na nowej płycie Bisquit słychać zespół- skład, który na stałe gra ze sobą od poprzedniej płyty "Pytania"- Asia Chacińska, Serek Tomek Krawczyk, Sebastian Frankiewicz, Maciej Szczyciński i Piotr Rychlec.
 
Nagrana w kilka letnich dni w pięknym starym młynie w Lubrzy, przesiąknięta emocjami, które gromadziły się przez kilka lat przerwy… 'Lilly" powstała z ogromnej potrzeby tworzenia.
 
Zaproszeni goście czerpią inspiracje z różnych kultur i światów muzycznych – Tomasz "Ragaboy" Osiecki, Sandra Kopijkowska, Robert Murakowski i Jacek Namysłowski- jednocześnie płyta jest spójna dzięki brzmieniu, które jest już tak charakterystyczne dla zespołu.

Wydawcą płyty będzie nowy niezależny label muzyczny Muzyka Powiśle. Nowa płyta to  12 nowych utworów i piosenka kultowego w latach 70 tych polskiego zespołu- nie zdradzajmy więcej… Premiera płyty 25 lutego.

Lista utworów albumu pt. Lilly

1.  Wielki Mały Człowiek
2.  Piękne Nic
3.  Przypływy Odpływy
4.  Nieskładnie
5.  Poznaj Lilly
6.  Znikam
7.  Powiśle
8.  Kino
9.  Ostrzę Zmysły
10. Kasjo
11. Wojna