ONE WAY FEST JUŻ W SOBOTĘ!

634

 

One Way Fest, czyli mini festiwal Hardcore/Punk odbędzie się po raz pierwszy i miejmy nadzieje nie po raz ostatni. Prócz lokalnych zespołów jak Regiment, Endless Desire, oraz specjalnie reaktywowanego z tej okazji zespołu Sidhe, zagrają liczni goście. Warszawska formacja Criminal Tango odwiedzi Złotów po raz pierwszy. Jest to z pewnością odróżniająca się od całego składu imprezy kapela, która coraz częściej jest na językach miłośników punk rocka w kraju nad Wisłą.  Warszawiacy z domieszką rock’n’roll-a, swingu i ska zapowiedzieli, że przygotują specjalny set na tą okazje. Po Criminal Tango zaprezentuje się znana i lubiana złotowskiej publiczności kapela Good Old Days z Torunia. W nieco odmienionym składzie, ale ciągle w dobrej formie wracają po wielu latach na scenę w klubie Generator. Największą atrakcją wieczoru będzie z pewnością, jedyny koncert w Polsce, szwedzkiej grupy Grace.Will.Fall. Szwedzi odwiedzą Złotów po raz pierwszy, na koncie mają wiele koncertów po Europie, są jedną z najbardziej rozpoznawalnych kapel hardcorowych w swoim kraju, a ich koncerty to niesamowita energia, której nie da się opisać słowami – warto po prostu to zobaczyć na własne oczy.


GRACE.WILL.FALL – Down Down Down

Po koncertach przewidziane jest after party. Zgromadzoną publikę zabawiać będzie dwóch DJ z Warszawy: Janek zwany Januszem z Mowa-Trawa Sound Sistema oraz Toxic Disko a.k.a Mr Spil. Drzwi planowo mają otworzyć się o godzinie 18.30, natomiast start imprezy zapowiedziany jest na godzinę 19.30.


CRIMINAL TANGO – Miłość to nie wszystko


https://www.youtube.com/watch?v=_BLfQYmGmI8

Bilety w cenie 15/20 PLN do kupienia w klubie Generator oraz można dokonać ich rezerwacji on-line pisząc na maila: onewaytourbooking@gmail.com w temacie wiadomości wpisując: ONE WAY FEST, natomiast w treści imię i nazwisko osób dla których bilety mają być zarezerwowane. Ilość biletów jest ograniczona!


Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku: