Kronika policyjna

479
Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

 

6 maja o godzinie 14:30, w Łaznowskiej Woli (pow. tomaszowski), miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na ulicy Rokicińskiej 52-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, kierując mercedesem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo dostawczym vw lt, którym kierował 53-letni mieszkaniec Łodzi. Na skutek zderzenia pojazdów, śmierć poniósł pasażer vw 57 letni mieszkaniec Łodzi. Kierujący pojazdami zostali przetransportowani do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.
 
 
Kryminalni zatrzymali trzech sprawców pobicia. Do zdarzenia doszło 17 kwietnia 2014 r. Tego dnia około godziny 22:00, ulicą Robotniczą szło dwóch mieszkańców Tomaszowa, którzy zostali zaatakowani i pobici przez grupę młodych mężczyzn. Sprawcy uciekli, a pokrzywdzeni trafili z obrażeniami ciała do szpitala. Kryminalni mając informację o dokonanym przestępstwie natychmiast rozpoczęli ustalanie agresorów. Feralnego dnia na ulicy Robotniczej zebrała się grupa 10 osób, którzy zaczepili przechodniów i zaczęli ich bić. Funkcjonariusze bardzo dokładnie przeanalizowali całe zdarzenie, zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów pobicia. Dwóch podejrzanych w wieku 23-lat miało już konflikt z prawem, a ich 26 letni kompan nie był w przeszłości notowany. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.