I Miejsce Tomaszowskich policjantów

411
Pierwszym z etapów był test wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy, na drugim etapie policjanci musieli wykazać się również umiejętnościami praktycznymi podczas symulowanej interwencji.
Najlepszym zespołem okazał się patrol reprezentujący KPP w Tomaszowie Mazowieckim w składzie: asp. Mariusz Janicki i sierż.szt. Mariusz Fitz, Policjanci odebrali gratulacje z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Renaty Kasprzyk-Papierniak, następnie zwycięską pamiątkową tabliczkę przekazali Komendantowi Powiatowemu Policji w Tomaszowie Maz. insp. Gabrielowi Olejnikowi.
 
Nasi Policjanci będą reprezentować województwo łódzkie na Ogólnopolskich Zawodach Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, które odbędą się w dniach 23-24 czerwca 2014 roku w Szkole Policji w Słupsku. Organizatorem eliminacji wojewódzkich byli policjanci z Wydziału Kadr i Szkolenia oraz z Wydziału Prewencji KWP w Łodzi, a także z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. Mariuszom gratulujemy i trzymamy za was kciuki na zawodach Ogólnopolskich.