Grupa ZIKOO polecają płytę zatytułowaną „Zikoo dla nieznajomej”

1358
Muzyka towarzyszy im przez całe życie co owocuje wspólnym projektem muzycznym. W realizacji kolejnych utworów wiele pomysłów wnosi również Tomek Michalak- utalentowany basista zespołu, dla którego każdy instrument przypominający gitarę jest całym życiem.

Podczas poszukiwań studia muzycznego grupa Zikoo znalazła się w Częstochowskim studio, jak sie okazało sympatyczny właściciel Bogdan Zasępa mający wspólne zainteresowania został obecnym gitarzystą zespołu, który wiele pomaga i ubarwia muzykę swoimi pomysłami.

Raymund Ciupka – Klawiszowiec, aranżer, kompozytor współzałożyciel zespołu.Ciągle poszukujący nowych przestrzeni,barw i ekspresji dźwięku.Na stałe związany także ze sceną el-muzyki (projekt EKOR FLOO).

Mariusz Lada – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów i założyciel zespołu popowo-rockowego Zikoo. Z instrumentami miał styczność już od dzieciństwa, kiedy to otrzymał wymarzone klawisze w wieku 7 lat, a swoją pierwszą styczność z publicznością zapoczątkował w szkole średniej kiedy to uczestniczył w szkolnych uroczystościach. Od zawsze kochał śpiewać i grać a przede wszystkim tworzyć coś swojego, lecz pomimo młodzieńczego wieku nie było to jeszcze tak dojrzałe. W końcu zapoznał się z Radkiem (Raymundem), z doświadczonym aranżerem obecnym klawiszowcem, odkrywając wspólne zainteresowania i tak zaczęła się przygoda "Zikoo".

Bogdan – "muzyka to całe moje życie" więc towarzyszy mi odkąd pamiętam wokalista i gitarzysta o "metalowej" duszy lecz romantycznym usposobieniu Również realizator dźwięku, producent muzyczny oraz kompozytor który współuczestniczył w wielu projektach muzycznych. Przez lata na muzycznej scenie występował w wielu zespołach jak Viking, Danger Drive a obecnie z kolegami w Zikoo