Niebezpiecznie na drogach

240
22 sierpnia w Inowłodzu na ulicy Tuwima o godzinie 15:15 doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący fiatem ducato 42-letni mieszkaniec Łodzi, wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z jadącym w tym samym kierunku 61–letnim motocyklistą, mieszkańcem Rawy Maz. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Czerniewic.
 

 
 
24 sierpnia o godzinie 10:30 na ulicy Polnej, doszło do zdarzenia drogowego jak wynikało z ustaleń – kierujący bravo wjechał w witrynę sklepu następnie odjechał. Policjanci ustalili numer rejestracyjny pojazdu i dotarli do właścicielki auta, która jak się okazało nic nie wiedziała o zniknięciu fiata z posesji. Policjanci ustalali, iż jej mąż, nie mając uprawnień do kierowania pojazdami wziął samochód i przyjechał z Rawy do Tomaszowa. Z zebranych materiałów wynikało, iż kolizji dokonała kobieta, pomimo, ze podejrzewany twierdził, że to on kierował. Funkcjonariusze w wyniku zebranych materiałów ustalili faktyczną sprawczynię kolizji drogowej, dotarli do 20-letniej kobiety która kierowała fiatem i wjechała w witrynę sklepu. Sprawczyni po spowodowanej kolizji nie chciała kontynuować jazdy. Z fotela pasażera przesiadł się 30 latek i razem odjechali. Jak się okazało żadne z nich nie posiadało uprawnień do kierowania pojazdami. Obydwoje zostali ukarani mandatami karnymi.
 
24 sierpnia o godzinie 14:30 w Nowych Bylinach miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący oplem vivaro 39-letni mieszkaniec Rawy Maz, jadąc od Rawy w kierunku Żelechlinka zjechał na prawe pobocze jezdni następnie uderzył w drzewo. Kierujący oraz czwórka pasażerów w wieku 11, 19, 34 i 36-lat zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Czerniewic.