LAS VEGAS Power Energy Drink oficjalnym partnerem reprezentacji Polski

514
Umowa o współpracy została zawarta 3 września br., ale marka Las Vegas towarzyszy reprezentacji Polski już od początku zgrupowania kadry, przygotowującej się do pierwszego meczu eliminacyjnego EURO 2016 przeciwko Gibraltarowi.
– Jesteśmy zadowoleni z pozyskania kolejnego sponsora, który będzie wspierał Reprezentację Polski przez najbliższe 4 lata. Jestem przekonany, że inwestycja ta przyniesie Las Vegas Power Energy Drink wiele marketingowych korzyści, co wymiernie przełoży się na zwiększenie udziałów firmy na niezwykle konkurencyjnym rynku napojów energetycznych – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.
W ramach współpracy sponsoringowej Las Vegas Power Energy Drink uzyskał prawo posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej” oraz do wykorzystania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski. Firma uzyskała także prawo do obecności reklamowej podczas meczów reprezentacji rozgrywanych w Polsce.

Podpisanie umowy z Las Vegas Power Energy Drink tym samym oznacza, że PZPN pozyskał ostatniego kontrahenta, dla którego w piramidzie sponsorskiej piłkarskiej reprezentacji przewidziany jest status Oficjalnego Partnera.

Źródło: www.pzpn.pl