Streets Owners czyli wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu, w tym samym czasie… w Tomaszowie Maz. w najbliższą niedzielę.

487
 
 
Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy… sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… na full mocy!
Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.
 

 
 
Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła. Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd.
Klasyczne sekwencje zaprezentujemy w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji.
Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk kładziemy na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji.
 

 „Kiedy siadasz za kierownicą swojego auta i musisz przejechać ulicami szybciej niż zdołasz zrobić to myślą to znak, że podjąłeś wyzwanie.
Zdecydowałeś się na walkę ze samym sobą, z przeciwnikiem, a także z własnym przeznaczeniem…
To sytuacja, z której nie można się wycofać honorowo… Masz tylko jedno wyjście:

Walcz i wygraj!"
 
 
Impreza utrzymana jest w konwencji klasycznego autorodeo – wzorcami programowymi nawiązuje do pierwowzorów z początku lat 70-tych.
W programie:
– prezentacje jazdy samochodem na dwóch kołach,
– sekwencje kombinowane (samochód + kaskader akrobata)
– pokazy jazd zsynchronizowanych,
– odtwarzamy najbardziej znane sceny ze światowego kina akcji,
– monster truck Hammer
– pokazy jazd motocyklowych w Globusie Śmierci – kula o najmniejszej średnicy w Europie (4,8m – wyjątkowo trudna i niebezpieczna konkurencja, ponadto gniecenie blachy, płonący ludzie, 
   eksplozje sporo ognia i huku. 
 
Pokaz na Stadionie OSiR-u przy ul Nowowiejskiej w Tomaszowie Mazowieckim w godzinach 17:oo 18:30.

Wszystkie bilety w cenie ulgowego – tylko 20zł. Kasa czynna w dniu okazu od 16 na stadionie.
 
Zapraszamy w imieniu organizatorów!