Przed meczem z SMS-em Spała

698
 Nie ujmując nic dotychczasowym przeciwnikom, z pewnością nie byli oni faworytami w meczach z Lechią. STS oraz AZS zajmują dwa ostatnie miejsca w ligowej tabeli, zaś Bzura Ozorków nie jest chyba zespołem o podobnej sile jak w minionym sezonie.

W najbliższą sobotę tomaszowianie staną naprzeciw drużynie ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Nasz zespół mierzył się już w tym sezonie z SMS-em w drugiej rundzie Pucharu Polski. W spotkaniu, które rozgrywane było w hali COS-u w Spale, gospodarze nie pozostawili żadnych wątpliwości, kto był tego dnia lepszym zespołem – wygrywając mecz w stosunku 3:0.

W rozgrywkach ligowych uczniowie ze Spały radzą sobie póki co ze zmiennym szczęściem. Plasują się w tabeli na 5. miejscu z sześcioma zdobytymi oczkami i bilansem setów 7:8. W dotychczasowych meczach odnosili zwycięstwa grając tylko we własnej hali (3:1 z Ozorkowem i 3:1 z Częstochową) oraz przegrywali spotkania rozgrywane na wyjazdach (0:3 w Kaliszu i 1:3 w Wilczynie).

Nasz zespół natomiast wszystkie mecze rozgrywał do tej pory we własnej hali. Oby atut gry na własnym boisku nadal sprzyjał naszym siatkarzom.

Liczymy na wsparcie wszystkich kibiców, którzy w tak wyjątkowy sposób kibicowali przed tygodniem w meczu ze Skarżyskiem. Z waszą pomocą o zwycięstwo będzie dużo łatwiej. Zapraszamy w sobotę, 25. października o godz. 17.00. Mecz tradycyjnie rozegrany zostanie w hali ZSP nr 2 (gastronomik). Tak jak bywało w poprzednich meczach, po 2. secie rozlosujemy niespodziankę ufundowaną przez klub KS Lechia dla przybyłych kibiców.

Obok spotkania Lechii z SMS-em niezwykle ciekawie zapowiada się również starcie, które rozegrane zostanie w Wilczynie, gdzie obecny lider rozgrywek zmierzy się z niepokonanym MKS-em Kalisz.

Pozostałe mecze 5. kolejki:

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki – SMS PZPS II Spała
LUKS Wilki Wilczyn – MKS Kalisz
Bzura Ozorków – LKS Czarni Wirex Rząśnia
AZS UŁ Łódź – STS Skarżysko Kamienna
Exact Systems Norwid Częstochowa – pauzuje