Kronika policyjna

256
Okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

7 listopada o godzinie 18:30 na Spalskiej kierujący oplem astrą, 26-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, potrącił przechodzącego przez jezdnię w miejscu do tego wyznaczonym 74-letniego mieszkańca Tomaszowa. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety nie udało się go uratować, zmarł.
 
 8 listopada o godzinie 13:30, na O. Lange, kierujący hondą 39-letni mieszkaniec Tomaszowa, potrącił na przejściu dla pieszych 53-letnią kobietę, która w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

 

13 października o godzinie 6:15, na drodze z Lubochni do Skrzynek doszło do zdarzenia drogowego w przebiegu którego kierujący samochodem osobowym potrącił stojącego na poboczu drogi pieszego z rowerem a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, w kierunku Skrzynek. Osoby które posiadają informację na temat tego zdarzenia, w szczególności kierujący samochodem dostawczym który jako pierwszy zatrzymał się na miejscu i udzielał pomocy pieszemu proszeni są o kontakt z prowadzącą postępowanie asp. Aneta Najder tel 0 44 726 10 35 lub 997