Podziękowanie Prezydenta Miasta za udział w Wyborach Samorządowych 2014

536
Był to też ważny sprawdzian dla mnie osobiście, bowiem ocenialiście Państwo kandydatury osób ubiegających się o urząd Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, w tym ponownie moją.

W wyniku tych wyborów okazało się, że poparcie, które od Państwa uzyskałem jest niewystarczające by objąć urząd Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego lub ubiegać się o niego w drugiej turze wyborów, które odbędą się 30 listopada 2014 roku.

Niezależnie od wyniku wyborów bardzo dziękuję wszystkim z Państwa, którzy poszli do wyborów, a szczególnie tym, którzy oddali na mnie swój głos. Jestem przekonany, że osiem lat mojej prezydentury przyniosło istotne zmiany dla naszego miasta, a część z zaplanowanych i przygotowanych działań będzie wydawało korzystne dla Tomaszowa Mazowieckiego owoce jeszcze przez wiele kolejnych lat.
Gratuluję wszystkim, którzy mieli odwagę zmierzyć się w tym demokratycznym współzawodnictwie. Gratuluję szczególnie tym, którzy umieli przekonać do swoich programów większą liczbę wyborców i ostatecznie legitymują się dziś lepszym wynikiem wyborczym.

Z poważaniem

Rafał Zagozdon

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego