Firma Makroconcert Polska zaprasza na przedstawienie Królewna Śnieżka ON ICE w łódźkiej Atlas Arenie

497
Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego, kostiumy oraz rekwizyty olśniewające czystym pięknem i elegancją. Całość scalona przepiękną muzyką autorstwa Silvio Amato. To wszystko sprawia, że historia pięknej królewny dostarcza najmłodszym widzom niezapomnianych wrażeń. Cudowne lodowe widowisko zachwyciło już widzów m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, czy Niemczech. W tym roku dołączą do nich polscy widzowie. Przedstawienie Królewna Śnieżka ON ICE będzie można zobaczyć już w grudniu we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi oraz w Warszawie!

Pewnego mroźnego dnia na świat przychodzi piękna królewna o cerze białej jak śnieg i włosach czarnych jak heban. Delikatna uroda Królewny Śnieżki wzbudza zachwyt wszystkich mieszkańców zamku, oprócz zazdrosnej macochy, która kilkakrotnie próbuje się jej pozbyć. Śnieżka ucieka więc z zamku i przypadkiem trafia do przyjaznej chatki siedmiu pracowitych drwali. Niedługo potem okrutnej macosze udaje się otruć piękną królewnę. W momencie kiedy wydaje się, że dla Śnieżki nie ma już nadziei, na ratunek przychodzi tajemniczy książę i przebudza królewnę ze snu. Bajka pokazuje, że dobro i szczerość zawsze zwyciężają, a przyjaźń stanowi jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka.

 

 
Królewna Śnieżka ON ICE to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. Wielu z nich to czempioni w swojej dziedzinie, co widać doskonale w tej produkcji. Wykonywane przez nich na lodowej scenie ewolucje, sekwencje i cyrkowe sztuczki, wzbudzają zachwyt publiczności. Bajeczne kostiumy i rekwizyty zostały dobrze przemyślane, dzięki czemu show jest bardzo widowiskowe. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen sprawia, że historia jest łatwa do śledzenia nawet dla osób, które jej nie znają. Widowisko przenosi widzów do bajecznego świata przyjaźni i miłości, którym dobro ostatecznie zwycięża. Spektakl ten zachwyci każdego widza, niezależnie od wieku. Już w grudniu zapraszamy na niezwykłe show Królewna Śnieżka ON ICE do Wrocławia, Poznania, Krakowa, Katowic, Łodzi oraz Warszawy!
 

 
Serdecznie zapraszamy na show:
8.12.2014 – Wrocław, Hala Stulecia
godz. 14:30 i 18:00

10.12.2014 – Poznań, Hala Arena
godz. 14:30 i 18:00

13.12.2014 – Kraków, ICE Kraków
godz. 14:30 i 17:30

16.12.2014 – Katowice, Spodek
godz. 14:30 i 18:00

18.12.2014 – Łódź, Atlas Arena
godz. 15:30 i 18:00

20.12.2014 – Warszawa, Hala Torwar
godz. 13:00 i 16:30

„Niesamowite, ekscytujące, spektakularne, i bardzo, bardzo piękne. To było pierwsze widowisko na lodzie, jakie widziałam. Nie bardzo wiedziałam, czego właściwe mam się spodziewać, ale to co zobaczyłam przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Przedstawienie pod każdym względem zrealizowane było w  najwyższych standardach.”

Andrea Hopkins, Daily Info

„Zachwycona publiczność nagradzała gromkimi brawami każdy piruet i akrobację wykonaną przez utalentowanych tancerzy. Nic dziwnego – w końcu cały zespół tancerzy to grupa profesjonalnych łyżwiarzy figurowych, którzy zdobili ponad 200 medali w różnych mistrzostwach, także olimpijskich.”

Shropshire Star
„Ta jazda na łyżwach jest na niewiarygodnym poziomie! Momentami tancerze wręcz fruwają nad taflą lodu wykonując przy tym przepiękne ewolucje. To po prostu trzeba zobaczyć!”
Paul Marston, behindthearras.com
„Najwyżej klasy balet, profesjonalna gra aktorska przeplatana zachwycającymi sztuczkami cyrkowymi – żadna inna produkcja tego typu nie dostarcza tak fantastycznej rozrywki! Odważne, a zarazem pełne gracji i lekkości ruchy tancerzy łudząco przypominały balet, tylko że w o wiele, wiele szybszym tempie!”
Angie Johanson, Oxford Times
 
 
 
 
 
Makroconcert Polska zajmuje się organizacją masowych imprez rozrywkowych o różnorodnym charakterze – począwszy od koncertów światowej sławy wykonawców polskich i zagranicznych, poprzez produkcje teatralne i musicale, aż do klasycznych form baletowych. Wszystkie nasze imprezy charakteryzuje profesjonalne przygotowanie. Wyróżniamy się zaangażowaniem i kreatywnością. Nad organizacją każdej imprezy pracuje zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy dbają o to, by każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Dajemy z siebie wszystko, aby nazwa Makroconcert kojarzyła się z profesjonalizmem i dobrą zabawą. Naszą pasją jest dostarczanie widzom niezapomnianych wrażeń.
Agencja koncertowa Makroconcert powstała w 1996 roku na Litwie, gdzie od tej pory, mieści się jej główna siedziba. Stopniowo rozszerzała swoją działalność na poszczególne państwa Europy Środkowej i Wschodniej, aby w ciągu kilku lat stać się największą agencją artystyczną w tym regionie. Obecnie firma ma oddziały w Polsce, Rosji, Estonii, a także na Litwie, Łotwie i Białorusi.