Stacyjkowo. Wszystko pod kontrolą na DVD

701
Kolejna część przygód wesołych ciuchciaków dostępna jest już na DVD.


STACYJKOWO – WSZYSTKO POD KONTROLĄ – WYDANIE DVD

Wskakujcie na tory!

Zobaczcie, jak nowe umiejętności Wilsona zostają poddane próbie. Bruno znajduje się w niebezpieczeństwie i tylko jego najlepszy przyjaciel Wilson może go uratować! Gdy wszystko wydaje się już być pod kontrolą, cała ekipa Ciuchci Patrolowych zostaje wezwana do ewakuacji zwierząt z Parku Safari. Podczas przygotowań do uroczystej imprezy Edzio musi zdać się na pomoc kolegów i na… nietypową procę! a kto zdobędzie tytuł Ciuchci z żelaza?

Przekonajcie się sami!


To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w pełnych przygód i emocji 6 nowych odcinkach Stacyjkowa!

6 ODJAZDOWYCH ODCINKÓW:

WILSON SZEFEM

Wilson ratuje z opresji Starego Pita, a swoją odwagą  zadziwia nawet Patrolowego Jackmana. Być może niedługo uda mu się zostać prawdziwym szefem Stacyjkowa.

NIEUSTRASZONY WILSON
Bruno i Zack budują wał wzdłuż rzeki. Niespodziewanie Bruno ześlizguje się do wody. Na ratunek przybywa Wilson.

KŁOPOTY WILSONA
Ekipa Ciuchci Patrolowych ćwiczy ewakuację. Początkowo Wilson nie daje sobie rady, ale kiedy ratuje  mieszkające w Parku Safari małpy, jest najszybszy z całej ekipy.

EKIPA DO ZADAŃ SPECJALNYCH
Wilson wpada na genialny pomysł, jak uratować Edzia przed wpadnięciem do rzeki. Ekipa Ciuchci Patrolowych robi procę z bannera, by wciągnąć Edzia z powrotem na most.

STRAŻNIK WILSON

Wilson przechodzi szkolenie przeciwpożarowe. Podczas ćwiczeń wybucha prawdziwy pożar. Wilson zbyt szybko wykorzystuje całą wodę i musi znaleźć inny sposób, by powstrzymać ogień.

CIUCHCIE Z ŻELAZA

Drużyna Stacyjkowa ściga się z Żelazną Ekipą w zawodach. Zwycięzcy otrzymają tytuł „Ciuchci z Żelaza”.
 
POZNAJMY SIĘ!

Stacyjkowo  to jedyne miejsce, w którym pośród ludzi żyją lokomotywy. Nowoczesne miasteczko (tylko pod centrum przebiegają aż trzy tunele!) położone hen daleko, między polami i lasami a kamienistym kanionem. Tu właśnie mieszkają trzy młode lokomotywy:

Wilson to wielofunkcyjny pociąg pełen entuzjazmu i energii, który jest bardzo ciekawy świata. Jego zapał jednak nie zawsze idzie w parze z jego możliwościami i dlatego musi uczyć sie uważniej wysłuchiwaćinstrukcje.

Nieustraszona lokomotywa pasażerska Koko jest przeznaczona do szybkiej jazdy. Uwielbia wycieczki i wyścigi. Chociaż często potrafi spowodować szkody, to zawsze wie kiedy należy przeprosić.

Bruno natomiast jest silną, elektryczno-spalinową lokomotywą, przeznaczoną do przewozu ciężkich ładunków. Wciąż zadaje wiele pytań, przez co rusza do akcji chwilę później niż jego przyjaciele, jednak gdy pojawiają się kłopoty zawsze można na niego liczyć. Przygody, które wspólnie przeżywają uczą ich tego, co jest w życiu najważniejsze – dowiadują się czym jest odpowiedzialność oraz poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni.

 

 
 
Ciuchcią tu jest każdy z nas, po szynach tras gnamy w dal!

Zdążyć na czas, pasażerów wieźć, taki jest nasz każdy dzień –

po torach szus, więc koła w ruch, para buch!

W Stacyjkowie mieszka również Danbar, lokomotywa pracująca na nastawni, która uczy młode lokomotywy jak bezpiecznie wykonywać zadania. Doskonale potrafi zachęcić i  dodać odwagi kiedy młodzi adepci mają chwile zwątpienia. Najszybszym spalinowozem jest Hektor, jest on wielokrotnym zwycięzcą zawodów. To miła i czarująca lokomotywa a według Wilsona przypomina kota. Trochę lekkomyślnym, ale roześmianym wagonikiem jest Zosia, wie natomiast kiedy trzeba zabrać sie do pracy. Problem z zapamiętywaniem imion kolorowych maszyn ma Stary Pit, jest on najbardziej wiekową  lokomotywa parową w Stacyjkowie. Uwielbia przekazywać swoje madrości młodym lokomotywom. Jest jeszcze Iwo. To prawdziwy profesjonalista, zajmuje się zbieraniem i przetwarzaniem śmieci. Kiedy lokomotywy dopada lenistwo i nie wykonują swojej pracy dokładnie, pomaga im i uczy.  Aby wszytko w Stacyjkowie funkcjonowało prawidłowo potrzebna jest Wiola – wspaniały głośnik dworcowy!

W sklepach dostępne są również zabawki z bohaterami Stacyjkowa: pojazdy, puzzle, klocki, tory. Wszytko aby dostarczyć dzieciom jeszcze więcej satysfakcji.