Samokhin Band w Tomaszowie Mazowieckim w ramach 23. Finału WOŚP

498
Jest to polsko-rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią. Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock'n'rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!! Zespół wystąpił jako support Joe Cocker'a oraz zespołu Leningrad.
 
Zespół SAMOKHIN BAND na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.
 
"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że właśnie w Tomaszowie Mazowieckim wystąpi zespół Samokhin Band mówi Kasia Kowalczyk – manager zespołu. Zapraszam wszystkich fanów Pavla, których w Tomaszowie Mazowieckim jest niemało".
 
Miejsce hala ZSP Nr 3, początek o godz. 19.15.
 
W imieniu zespołu, lidera Pavla oraz Pani Manager
 
serdecznie zapraszamy.